Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Kellékek

 Fali tartó RB2011 routerhez
Falra szerelhető, megvédi a routerhez csatlakoztatott ethernet/SFP/soros kábeleket a kihúzódástól. Rögzítőcsavarokkal együtt szállítjuk.
Ár: 2.243 Ft + Áfa
(Br. 2.849 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi RPSMA (MikroTik)
Kültéri, dipol körsugárzó antenna 2.4 GHz-re. - RPSMA dugó koax csatlakozó - Frekvenciatartomány: 2400 - 2500 MHz - Nyereség: 5dBi - Hossz: 147 mm - Kültéri, időjárásálló kialakítás
Ár: 1.465 Ft + Áfa
(Br. 1.861 Ft)
Részletek
Fémgallér RB SXT klienshez (SXT-CPE-PRO)
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD SXT 5HPnD, Lite5 és az SXTG ac kliensek számára. Az alábbi eszközökre ajánlott: RBSXT-5nDr2 (Lite5)RBSXT-5HPnDRBSXTG-5HPacD
Ár: 4.505 Ft + Áfa
(Br. 5.721 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD OmniTik bázishoz
Alumínium gallér a RouterBOARD OmniTIK AP számára.A körsugárzó karakteriszikáját alakítja át 120°-os, horizontális, szektor sugárzóra.
Ár: 4.534 Ft + Áfa
(Br. 5.758 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD QRT-5 klienshez
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD QRT5 AP/Klinesek számára.
Ár: 5.037 Ft + Áfa
(Br. 6.397 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD SXT bázishoz (SXT-SAr2)
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD SXT bázisok számára. Az alábbi eszközökre ajánlott: RBSXTG-5HPnD-SAr2
Ár: 4.650 Ft + Áfa
(Br. 5.906 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD SXT klienshez (SXT-CPE)
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD SXT kliensek számára. Az alábbi eszközökre ajánlott: RBSXT-5nDr2 (Lite5) RBSXT-5HPnD RBSXT-2nDr2 (Lite2)
Ár: 4.166 Ft + Áfa
(Br. 5.291 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT EXTRA műanyag konzol
Ez a konzol elsősorban nagy méretű, pont-pont kapcsolat eszközeinek vagy szektor antennák rögzítésére készült. Kiválóan alkalmas csőre szerelhető eszközök falra, illetve nagyobb átmérőjű csőre való szerelésére. 190°-ban…
Ár: 1.646 Ft + Áfa
(Br. 2.090 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT műanyag konzol
Elsősorban a RouterBOARD SXT eszközök rögzítésére szánt műanyag konzol. 190°-ban forgatható. Kiválóan alkalmas csőre szerelhető eszközök falra, illetve nagyobb átmérőjű csőre való szerelésére. A konzolra könnyedén fel…
Ár: 690 Ft + Áfa
(Br. 876 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT PRO LHG műanyag konzol
RouterBOARD LHG rögzítésére szánt műanyag konzol, 140°-ban forgatható és billenthető, ezzel biztosítva az eszköz pontos pozicionálását. A konzol erős, anvilNITE (TM) műanyagból készült.
Ár: 1.646 Ft + Áfa
(Br. 2.090 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT PRO műanyag konzol
Elsősorban a RouterBOARD SXT eszközök rögzítésére szánt műanyag konzol 140°-ban forgatható és billenthető, ezzel biztosítva az eszköz pontos pozicionálását. Cserélhető adapter segítségével más csőre szerehető eszköz is…
Ár: 1.571 Ft + Áfa
(Br. 1.995 Ft)
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Ár: 6.773 Ft + Áfa
(Br. 8.602 Ft)
Részletek
RouterBOARD FTC11 kültéri média konverter
Kültéri optika - Ethernet média konverter. Az eszközön 1 darab SFP port (SFP modul nélkül), és 1 darab Gigabit Ethernet port van. Az FTC11 Ethernet kábelen keresztül táplálható meg (12 - 57 V POE), támogatja a 802.3af/at aktív POE…
Ár: 9.646 Ft + Áfa
(Br. 12.250 Ft)
Részletek
RPSMA dugó - RPSMA dugó pigtail 50 cm
RouterBOARD BaseBox és az antenna összeköttetésére alkalmazható. - 50 cm hosszú - Super Low Loss (alacsony jelveszteség) - Kültéri/beltéri alkalmazásra - Flexibilis - 6GHz-ig ajánlott
Ár: 2.222 Ft + Áfa
(Br. 2.822 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.147 Ft + Áfa
(Br. 5.267 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 5.200 Ft + Áfa
(Br. 6.604 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 16.054 Ft + Áfa
(Br. 20.389 Ft)
Részletek
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 6.845 Ft + Áfa
(Br. 8.693 Ft)
Részletek
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 9.407 Ft + Áfa
(Br. 11.947 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 14.610 Ft + Áfa
(Br. 18.555 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 32.807 Ft + Áfa
(Br. 41.665 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 87.540 Ft + Áfa
(Br. 111.176 Ft)
Részletek