Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S asztali

Ár: 13.549 Ft+Áfa (Br. 17.207 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS106-1C-5S
Rövid leírás:

MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali méretű, 5 SFP és 1 combo portos switch.

- 5x SFP port
- 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP
- 1x RJ45 soros port
- QCA8511 400 MHz CPU
- MikroTik RouterOS Level 5 licenc
- 128MB RAM memória
- Tápegység tartozék.

Termékleírás

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)