Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)

Ár: 10.383 Ft+Áfa (Br. 13.186 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
MC200CM
Rövid leírás:

A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.

- Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható!
- Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex
- Hullámhossz: 850 nm
- Átviteli táv max 0,5 km
- Optikai kabel: 50/125 multi-mode
- Csatlakozó: SC, RJ45
- Tápfeszültség: 9 V/0,8 A

3 év garancia.

Termékleírás
Az MC200CM egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-SX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-SX szabványok alapján a MC200CM használatát multimód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC200CM támogatja rövidhullámú (SX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 850nm értékkel továbbít és fogad adatokat.