Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel LC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m

Ár: 2.450 Ft+Áfa (Br. 3.112 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
OPLCLCSM2
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 2m hosszú

Termékleírás