Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um (multimódusú) 2m

Ár: 1.960 Ft+Áfa (Br. 2.489 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
stscmmd2
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- ST-SC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú
- 2m hosszú

Termékleírás