Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3

Ár: 2.063 Ft+Áfa (Br. 2.620 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCLCMMd2_OM3
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- SC-LC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú
- OM3 (10GBASE)
- 2m hosszú

Termékleírás