Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

SC/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m

Ár: 663 Ft+Áfa (Br. 842 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCAPCpigSM2
Rövid leírás:
Optikai pigtail
2m-es kiszerelés
SC/APC csatlakozóval
9/125 mono módusú üvegszállal
Termékleírás