Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Ár: 242.640 Ft+Áfa (Br. 308.153 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CCR1036-12G-4S
Rövid leírás:

Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val.

- Tilera Tile-Gx36 network CPU
- 36 mag, 1200 MHz magonként
- 12x Gigabit Ethernet port
- 4x SFP port
- 4GB SODIMM DDR3 RAM memória

Termékleírás

- 1x DB9 RS232C soros port
- 1x microUSB port
- LCD kijelző
- Rackház, tápegység, tápkábel, USB kábel tartozék
- MikroTik RouterOS Level 6 licenc
- Max. fogyasztás 60 Watt


Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.

 

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)