Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

Ár: 309.054 Ft+Áfa (Br. 392.499 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CCR1036-8G-2S+EM
Rövid leírás:

Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!

Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal, 8GB RAM memóriával. Ráncfelvarrás után kapott M.2 foglalatot, type A USB csatlakozót és redundáns tápegységet.

- Tilera TLR4-03680 network CPU
- 36 mag, 1200 MHz magonként
- 8x Gigabit Ethernet port
- 2x SFP+ (10Gigabit) port
- 8GB RAM memória
- M.2 foglalat

Termékleírás

- 1x RJ45 soros port
- 1x USB type A port
- LCD kijelző
- Rackház, redundáns tápegység, tápkábelek
- MikroTik RouterOS Level 6 licenc
- Max. fogyasztás 73 Watt


Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.


Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)