Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Ár: 121.280 Ft+Áfa (Br. 154.026 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CCR1009-7G-1C-1S+
Rövid leírás:

Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 9 magos TILERA CPU-val.

- CCR1009-8G-1S-1S+ új változata
- 9 mag, 1200 MHz magonként
- 7x Gigabit Ethernet port
- 1x SFP/Ethernet combo port
- 1x SFP+ port
- 2GB DDR3 800MHz RAM memória

Termékleírás

- 1x DB9 RS232C soros port
- 1x microUSB port
- 1x SmartCard szlot
- 1x MicroSD szlot
- LCD kijelző
- POE megtáplálási lehetőség (12-57V)
- Redundáns megtáplálási lehetőség
- Rack aluház, rack fül, 2 db tápkábel, USB kábel tartozék
- MikroTik RouterOS Level 6 licenc
- Max. fogyasztás: 35 Watt

Az SFP+ port kompatibilis a SFP(1.25G) modulokkal is.

Újdonságok a régi a CCR1009-8G-1S-1S+ -hoz képest:
- Nincs switch chip, az ethernet portok közvetlen kapcsolatban vannak a CPU-val
- SFP combo port
- 100Mbps SFP támogatás
- 16-ról 18Gbps sebességre nőtt az áteresztőképesség

Figyelem! Gyártói közlemény: az eszköz működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.

 
Ajánlott termék:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)