Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)

Ár: 15.271 Ft+Áfa (Br. 19.394 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
S+85DLC03D
Rövid leírás:

- Gyártó: MikroTik
- Típus: S+85DLC03D
- Multi-mode
- 10G SFP+ transceiver
- Switch vagy router SFP portjába
- Hullámhossz: 850 nm
- Átviteli táv max. 300 méter
- Csatlakozó: Dual LC

Termékleírás

Az alábbi termékekhez kiválóan alkalmazható:

RB260GS
RB260GSP
RB2011UiAS-2HnD-IN
RB2011UiAS-RM
RB2011iLS-IN
RB2011UiAS-IN
Cloud Router Switch (CRS switchek)
Cloud Core Router (CCR routerek)