Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch

Ár: 39.990 Ft+Áfa (Br. 50.787 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Rövid leírás:

MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.

- Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power) 

- 8x Gigabit Ethernet port 

- 1x SFP port

Termékleírás

- LCD kijelző

- 1x RJ45 soros port

- 2db nem lecsatolható 4dBi dipol antenna

- Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz CPU

- MikroTik RouterOS Level 5 licenc

- 128MB RAM memória

- 1x microUSB port USB modem részére (nem tartozék)

- 24 Volt tápegység, microUSB kábel tartozék

- Egyéb megtáplálási lehetőség: az Ether1 porton passzív POE (10-57V DC) és 802.3af/at szabványos POE

 

Layer 3-as, portonként konfigurálható switch vagy router funkciók.

 

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)