Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM 1U rack

Ár: 35.240 Ft+Áfa (Br. 44.755 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CSS326-24G-2S+RM
Rövid leírás:

MikroTik SwitchOS-sel ellátott rackbe szerelhető switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. Az alap menedzselhető switch funkciókon túl lehetőség van port-to-port forwarding, MAC filter, ACL, VLAN, mirror traffic, bandwidth limit beállítására is.

Termékleírás

- 24x Gigabit Ethernet port
- 2x SFP+ port (10 Gigabit)
- 98DX3216A1 Switch chip
- MikroTik SwitchOS
- 2MB memória
- 24V DC tápegység tartozék
- Ether1 porton POE megtáplálási lehetőség (12-30V DC)

Port-to-port forwarding, MAC filter, ACL, VLAN, mirror traffic, bandwidth limit.

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)