Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN asztali

Ár: 38.990 Ft+Áfa (Br. 49.517 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS305-1G-4S+IN
Rövid leírás:

MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali Dual-Boot-os switch. A switch 4 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. Gyors processzorával kiválóan alkalmas kis és közepes irodák optikai vonalának elosztására. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat.

Termékleírás

- 4x SFP+ port
- 1x 10/100/1000 Mbps ethernet port
- 98DX3236A1 800MHz Switch chip
- 512MB RAM
- MikroTik Dual Boot SwitchOS vagy RouterOS
- Dupla (redundáns) 12-57 Voltos megtáplálás
- 802.3af/at POE táplálási lehetőség
- Passzív hűtés
- 18 Watt maximális fogyasztás
- Mikrotik Level 5


Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)