Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch

Ár: 13.572 Ft+Áfa (Br. 17.236 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CSS106-1G-4P-1S
Rövid leírás:

MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban, passzív POE kimenetekkel.

- 5x Gigabit Ethernet port
- 1x SFP port (SFP modul nélkül)
- AR8327 Atheros Switch Chip
- 24V, 2.5A DC tápegység tartozék
 
A 2-5 portok passzív POE kimenetekkel rendelkeznek más passzív POE képes eszközök megtáplálására. A portokon az a feszültség jelenik meg, amellyel magát a switchet megtápláljuk.
Termékleírás

- Embedded 96K SRAM memória
- Taifatech TF470 CPU

Allows to manage port-to-port forwarding, apply MAC filter, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields.

 
Ajánlott termékek:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)