Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)

Ár: 7.960 Ft+Áfa (Br. 10.109 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
MC110CS
Rövid leírás:
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.
 
Max sebesség 100Mbps Full-Duplex
Hullámhossz: 1310 nm
Átviteli táv max 20/40/60 km
Optikai kabel: 9/125 single-mode
Csatlakozó: SC, RJ45
Tápfeszültség: 9 V/0,8 A
Méret: 94.5 x 73 x 27 mm
 
3 év garancia.
Termékleírás
Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál
Half Duplex / Full-duplex módban FX portnál
LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással
Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 20 kilométerrel
Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást
Külső tápellátás (tartozék)