Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 AC 500 - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - AC 500

AirFiber-5X 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Max. 500Mbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz. - 5 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli sávszélesség: 500+ Mbps- GPS szinkronizáció- 24V, 1A Gigabites POE adapter tartozék Az ár 1 db eszközt…
Ár: 109.560 Ft + Áfa
(Br. 139.141 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi RPSMA (MikroTik)
Kültéri, dipol körsugárzó antenna 2.4 GHz-re. - RPSMA dugó koax csatlakozó - Frekvenciatartomány: 2400 - 2500 MHz - Nyereség: 5dBi - Hossz: 147 mm - Kültéri, időjárásálló kialakítás
Ár: 1.465 Ft + Áfa
(Br. 1.861 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port -…
Ár: 157.149 Ft + Áfa
(Br. 199.579 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 226.680 Ft + Áfa
(Br. 287.884 Ft)
Részletek
Fémgallér PowerBeam 5AC 500-hoz
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít az Ubiquiti PowerBeam 5AC 500 (PBE-5AC-500) számára. A parabolafejet műanyag burkolat védi.
Ár: 5.960 Ft + Áfa
(Br. 7.569 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
- 500 méter fadobon- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes és alacsony füstkibocsájtású köpeny (LSNH)- szürke színű
Ár: 85.000 Ft + Áfa
(Br. 107.950 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01, 500 méter
10 Gigabites sebességű beltéri, árnyékolt FTP kábel. Szerver szobába, switchek, routerek közötti összeköttetésre. Épületek, telephelyek nagy sebességű és stabil összekapcsolására. - 500 méter fadobon- Kiváló minőség!- Típus:…
Ár: 72.000 Ft + Áfa
(Br. 91.440 Ft)
Egységár: 144 Ft +Áfa/méter
Részletek
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi mágestalpas
- Frekvencia: 2.4GHz- Nyereség: 10dBi- Vertikális polarizáció: 10 fok- Mágnestap- 100 cm koaxkábel RPSMA dugó végződéssel- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez csatlakoztatható- Méret: 500 mm
Ár: 2.345 Ft + Áfa
(Br. 2.978 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi húzószilárdság- max. 700N állandó húzószilárdság
Ár: 145 Ft + Áfa
(Br. 184 Ft)
Egységár: 132 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi húzószilárdság- max. 700N állandó húzószilárdság
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Egységár: 148 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN812 SM Belden
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi húzószilárdság- max. 700N állandó húzószilárdság
Ár: 180 Ft + Áfa
(Br. 229 Ft)
Egységár: 180 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOVN812 SM Belden
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi húzószilárdság- max. 2500N állandó húzószilárdság
Ár: 240 Ft + Áfa
(Br. 305 Ft)
Egységár: 240 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOVN824 SM Belden
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi húzószilárdság- max. 2500N állandó húzószilárdság
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Egységár: 299 Ft +Áfa/méter
Részletek
PowerBeam 5AC 500 5GHz PONT-PONT LINK
A szett 2 darab PowerBeam 5AC 500 eszközt tartalmaz. Közepes távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű pont-pont összeköttetések kiépítésére alkalmazható. - Szűk antenna nyílásszög, gyors processzor, airMAX AC- Tükörméret:…
Ár: 86.798 Ft + Áfa
(Br. 110.233 Ft)
Részletek
PowerBeam 5AC 500 ISO 5GHz PONT-PONT LINK
A szett 2 darab PowerBeam 5AC 500 ISO eszközt tartalmaz. Közepes távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű pont-pont összeköttetések kiépítésére alkalmazható. A radomos és fémgalléros kivitelű parabolatükör nagyobb…
Ár: 91.698 Ft + Áfa
(Br. 116.456 Ft)
Részletek
R11e-5HacD MiniPCI-express 802.11ac High Power
5 GHz-es miniPCI-e rádiós kártya ac támogatással. RB953, RB912, RB922, RB800 alaplapokhoz. - IEEE 802.11ac/a/n- QCA9882 Chipset- 2x MMCX csatlakozó- Kimenő teljesítmény max. 500mW- LED-es jelerősség kijelzés
Ár: 13.031 Ft + Áfa
(Br. 16.549 Ft)
Részletek
R11e-5HnD MiniPCI-express 802.11a/n Atheros AR9580 High Power
5GHz-es miniPCI-e rádiós kártya RB912 vagy RB800 alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/n (5GHz) - 2x2 MiMo támogatás - 2x MMCX csatlakozó - Kimenő teljesítmény max. 500mW - LED-es jelerősség kijelzés
Ár: 9.835 Ft + Áfa
(Br. 12.490 Ft)
Részletek
Rack elosztópanel, 8-as, 19", 1U
Rackbe szerelhető, 8 aljzatos hálózati (230V) elosztópanel. - 1U magas- 19"-os- kapcsolóval ellátott- 2 méter hálózati kábellel- Üzemi jellemzők: max. 250V/16A/3500W
Ár: 5.720 Ft + Áfa
(Br. 7.264 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTik 5 POE kültéri AP
Kültéri 5 GHz-es bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik, így más passzív POE képes eszközöket lehet megtáplálni vele (pl. MikroTik, Ubiquiti kliens…
Ár: 24.449 Ft + Áfa
(Br. 31.050 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 10GXE02- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.6A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 78.500 Ft + Áfa
(Br. 99.695 Ft)
Egységár: 157 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 90.000 Ft + Áfa
(Br. 114.300 Ft)
Egységár: 180 Ft +Áfa/méter
Részletek
TP-Link AC500 vezeték nélküli felügyeleti egység
TP-Link Auranet CAP központi AP vezérlő. Alkalmas szállodai, közintézményes vagy ipari környezetben maximum 500 darab TP-Link Auranet accesspoint-ot felügyelni. Ez az eszköz látja a hálózaton lévő összes CAP accesspointot és…
Ár: 39.790 Ft + Áfa
(Br. 50.533 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch
Raktáron. Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - 48x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- 2x SFP+ port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Swith kapacitás: 140Gbps- Max. teljesítmény…
Ár: 216.560 Ft + Áfa
(Br. 275.031 Ft)
Részletek