Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 1.25g

RouterBOARD FiberBox kültéri router
Kültéri, csőre szerelhető 5 darab SFP portos router. - 5 x 1.25G Ethernet SFP port- QCA8511 400 MHz CPU- 128 MB RAM- Tápfeszültség: 9-30V DC- Level 5 Router OS
Ár: 19.273 Ft + Áfa
(Br. 24.477 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.280 Ft + Áfa
(Br. 5.436 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
JELENLEG NEM KAPHATÓ! - Gyártó: MikroTik - Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 5.477 Ft + Áfa
(Br. 6.956 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 16.608 Ft + Áfa
(Br. 21.092 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.012 Ft + Áfa
(Br. 7.635 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 2.149 Ft + Áfa
(Br. 2.729 Ft)
Részletek