Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 10G

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val, 12 darab SFP és 1 darab SFP+ (10Gbit) porttal. - Tilera Tile-Gx16 network CPU- 16 mag, 1200 MHz magonként- 12x SFP port- 1x SFP+ (10Gbit) port- 2GB SODIMM DDR3 RAM memória
Ár: 179.736 Ft + Áfa
(Br. 228.265 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal. - Tilera Tile-Gx36 network CPU- 36 mag, 1200 MHz magonként-…
Ár: 287.737 Ft + Áfa
(Br. 365.426 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal, 16GB RAM memóriával. - Tilera Tile-Gx36 network CPU- 36 mag,…
Ár: 340.830 Ft + Áfa
(Br. 432.854 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 72 magos CPU-val és 8 darab 10 Gigabites SFP porttal. - Tilera Tile-Gx72 network CPU- 72 mag, 1 GHz…
Ár: 754.358 Ft + Áfa
(Br. 958.035 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali/rack switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP+ (10G) port - 1x RJ45 soros port- LCD kijelző- QCA8519-AC2C 600 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 64MB RAM memória
Ár: 58.036 Ft + Áfa
(Br. 73.706 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző-…
Ár: 54.895 Ft + Áfa
(Br. 69.717 Ft)
Részletek
EdgePoint EP-S16 kültéri POE switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, kültéri POE Layer2 switch 2 darab SFP+(10G) és 16 darab gigabit ethernet porttal - ARM Cortex-A9 400 MHz CPU - 256MB DDR3 RAM…
Ár: 146.253 Ft + Áfa
(Br. 185.741 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 16 SFP+ port 10G switch, Rack
Menedzselhető, 12 darab SFP+ és 4 darab 10 Gigabites ethernet porttal. - Max 160Gbps adatáteresztő képesség- 12x SFP+ port (modul nélkül)- 4x 10 Gigabit ethernet port- Max. teljesítmény felvétel 36 Watt- Rack-be szerelhető
Ár: 167.257 Ft + Áfa
(Br. 212.416 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Szabványos (aktív) 802.3at/af POE és…
Ár: 58.667 Ft + Áfa
(Br. 74.507 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01
10 Gigabites sebességű beltéri, árnyékolt FTP kábel. Szerver szobába, switchek, routerek közötti összeköttetésre. Épületek, telephelyek nagy sebességű és stabil összekapcsolására. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 10GXE01-…
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Egységár: 172 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01 500 méter
10 Gigabites sebességű beltéri, árnyékolt FTP kábel. Szerver szobába, switchek, routerek közötti összeköttetésre. Épületek, telephelyek nagy sebességű és stabil összekapcsolására. - 500 méter fadobon- Kiváló minőség!-…
Ár: 72.000 Ft + Áfa
(Br. 91.440 Ft)
Egységár: 144 Ft +Áfa/méter
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Ár: 7.371 Ft + Áfa
(Br. 9.361 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 15.729 Ft + Áfa
(Br. 19.976 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 34.221 Ft + Áfa
(Br. 43.461 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP portjába- Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: LC
Ár: 87.540 Ft + Áfa
(Br. 111.176 Ft)
Részletek
TP-Link T1700X-16TS 10 darab 10 Gigabites és 4 SFP+ portos switch
CSAK RENDELÉSRE!Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch 10 GBase-T ethernet és SFP+ portokkal - 10x 10Gbps eth port (10GBase-T)- 4x…
Ár: 354.840 Ft + Áfa
(Br. 450.647 Ft)
Részletek
Ubiquiti UTP kábel CAT.6 beltéri, UC-C6-CMR
- CAT.6 23awg (0,575mm)- 10Gbps maximális sebesség- Tömör, fali kábel- Áthallás elleni szigetelés- PVC külső szigetelés
Ár: 167 Ft + Áfa
(Br. 212 Ft)
Egységár: 167 Ft +Áfa/méter
Részletek
UniFiSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 58.670 Ft + Áfa
(Br. 74.511 Ft)
Részletek