Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 24 gb

AirFiber-5X HD 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Max. 1Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz. - 5 GHz szabadfrekvencia- 2 darab Gigabit LAN port- Max adatátviteli sávszélesség: 1Gbps+- GPS szinkronizáció- UNMS App Bluetooth támogatás- 24V, 1A Gigabites POE adapter…
Ár: 116.715 Ft + Áfa
(Br. 148.228 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 78.295 Ft + Áfa
(Br. 99.435 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség- 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 109.796 Ft + Áfa
(Br. 139.441 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port -…
Ár: 157.149 Ft + Áfa
(Br. 199.579 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 226.680 Ft + Áfa
(Br. 287.884 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 289.744 Ft + Áfa
(Br. 367.975 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Szabványos (aktív) 802.3at/af POE és…
Ár: 54.421 Ft + Áfa
(Br. 69.115 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Lite 24 port Gigabit switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab SFP porttal.   - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port - 2x SFP port (modul nélkül) - 1x RJ45 soros konzol port - Max. teljesítmény felvétel 25 Watt - Rack-be…
Ár: 57.542 Ft + Áfa
(Br. 73.078 Ft)
Részletek
Fibertechnic SFP modul FS-1324-FL10D(mono,1G,10km)
- Single-mod- 1,25Gb/s SFP- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 10km- Csatlakozó: Dual LC
Ár: 3.680 Ft + Áfa
(Br. 4.674 Ft)
Részletek
IgniteNet MetroLinq 60 PRO 2.5 Gbps kültéri egység
60 GHz-es, zavar- és zajmentes összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. Licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Egy link kiépítéséhez 2 darab eszközre van szükség. - 60 GHz- 5 GHz másodlagos…
Ár: 157.145 Ft + Áfa
(Br. 199.574 Ft)
Részletek
IgniteNet MetroLinq 60-19 2.5 Gbps kültéri egység
60 GHz-es, zavar- és zajmentes összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. Licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Egy link kiépítéséhez 2 darab eszközre van szükség. - 60 GHz- 5 GHz másodlagos…
Ár: 145.485 Ft + Áfa
(Br. 184.766 Ft)
Részletek
NanoStation 5AC LOCO, 5db-os csomag
TÁPEGYSÉG NEM TARTOZÉK! 5 darab NanoStation 5AC LOCO egy csomagban, tápegység nélkül. Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, ac szabványos 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. Továbbfejlesztett 24kV ESD…
Ár: 63.630 Ft + Áfa
(Br. 80.810 Ft)
Részletek
RB450Gx4 alaplap + CA150 ház + 18POW tápegység
A szett 1 db RB450Gx4 alaplapot, 1 db CA150 beltéri házat és 1 db 18POW (24 Volt, 20 Watt) tápegységet tartalmaz. Nagyteljesítményű, 4 magos, vezetékes, Gigabites router. - MikroTik Level 5-ös licenc- 716MHz ARM IPQ-4019 4 magos CPU- 1GB…
Ár: 28.530 Ft + Áfa
(Br. 36.233 Ft)
Részletek
RouterBOARD LHG 5 kliens, 3-as csomag
3 darab LHG 5 kliens eszköz egy csomagban. Nagy nyereségű, kis súlyú kompakt eszköz. A legjobb ár/érték arányban kínál 5GHz-es, duál poláros, nagy távolságú összeköttetést. Pont-pont vagy pont-multipont kliensként is…
Ár: 42.519 Ft + Áfa
(Br. 53.999 Ft)
Részletek
RouterBOARD LHG XL HP5 kliens, 4-es csomag
JELENLEG NEM KAPHATÓ! 4 darab LHG 5 kliens eszköz egy csomagban. Nagy nyereségű, kis súlyú kompakt eszköz. Megnövelt rács átmérő és rádiós teljesítmény jellemzi. A legjobb ár/érték arányban kínál 5GHz-es, duál poláros, nagy…
Ár: 73.760 Ft + Áfa
(Br. 93.675 Ft)
Részletek
TP-Link T2700G-28TQ 24 darab Gigabites és 4 kombó SFP+ portos switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch - 24x 10/100/1000Mbps eth port- 4x kombó SFP+ port- 320 Gb/s switching kapacitás-…
Ár: 378.240 Ft + Áfa
(Br. 480.365 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1024DE 24 portos Gigabit Easy Smart switch
Asztali vagy 19" rackbe szerelhető 24 portos Gigabit switch, Easy Smart webes felülettel. - 24 portos 10/100/1000Mb/s switch- Switching Capacity: 48Gbps- 9K Jumbo frame- Webes felület- Alacsony energiafogyasztás- Ventilátor nélküli
Ár: 28.974 Ft + Áfa
(Br. 36.797 Ft)
Részletek
UAP-3 UniFi Access Point, beltéri, 2,4GHz, 3-as csomag
3 db UniFi Access Point egy csomagban. Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es WiFi access point. - 802.11b/g/n (2.4GHz 2x2 MIMO) - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető - 24V POE tápegység tartozék
Ár: 48.438 Ft + Áfa
(Br. 61.516 Ft)
Részletek
Ubiquiti 24V 12 Watt GIGABIT POE,  5db-os csomag
5 darab POE tápegység egy csomagban. MikroTik és Ubiquiti kliensekhez kiválóan alkalmazható földelt tápmegoldás. GIGABIT ethernet porttal rendelkezik. Az eszköz magában foglalja a Power Over Ethernet (POE) tápfeladót és a tápegységet.…
Ár: 10.700 Ft + Áfa
(Br. 13.589 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben!Max. 1,4Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- 1x Gigabit ethernet port- Max adatátviteli…
Ár: 447.880 Ft + Áfa
(Br. 568.808 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz HD 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 810.750 Ft + Áfa
(Br. 1.029.653 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 81.990 Ft + Áfa
(Br. 104.127 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Switch kapacitás: 52Gbps- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos…
Ár: 108.665 Ft + Áfa
(Br. 138.005 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 24 port Gigabit switch
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab SFP porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Switch kapacitás: 52Gbps- Max. teljesítmény felvétel 25 Watt- Rack-be szerelhető
Ár: 53.115 Ft + Áfa
(Br. 67.456 Ft)
Részletek