Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 85 24 gb - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 24 gb

EdgeSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 79.998 Ft + Áfa
(Br. 101.597 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség- 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 110.410 Ft + Áfa
(Br. 140.221 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port - 2x SFP port (modul nélkül) - Max. teljesítmény felvétel 500 Watt - Rack-be szerelhető -…
Ár: 157.149 Ft + Áfa
(Br. 199.579 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő…
Ár: 240.250 Ft + Áfa
(Br. 305.118 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő…
Ár: 289.744 Ft + Áfa
(Br. 367.975 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Szabványos (aktív) 802.3at/af POE és…
Ár: 53.457 Ft + Áfa
(Br. 67.890 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Lite 24 port Gigabit switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab SFP porttal.   - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port - 2x SFP port (modul nélkül) - 1x RJ45 soros konzol port - Max. teljesítmény felvétel 25 Watt -…
Eredeti ár: 54.860 Ft + Áfa
(Br. 69.672 Ft)
Akciós ár: 49.374 Ft + Áfa
(Br. 62.705 Ft)
Részletek
Fibertechnic SFP modul FS-1324-FL10D(mono,1G,10km)
- Single-mod- 1,25Gb/s SFP- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 10km- Csatlakozó: Dual LC
Ár: 3.680 Ft + Áfa
(Br. 4.674 Ft)
Részletek
RouterBOARD LHG 5 kliens, 3-as csomag
3 darab LHG5 kliens eszköz egy csomagban. Nagy nyereségű, kis súlyú kompakt eszköz. A legjobb ár/érték arányban kínál 5GHz-es, duál poláros, nagy távolságú összeköttetést. Pont-pont vagy pont-multipont kliensként is…
Ár: 39.654 Ft + Áfa
(Br. 50.361 Ft)
Részletek
TP-Link T2700G-28TQ 24 darab Gigabites és 4 kombó SFP+ portos switch
CSAK RENDELÉSRE!Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch - 24x 10/100/1000Mbps eth port- 4x kombó SFP+ port- 320 Gb/s switching…
Ár: 378.240 Ft + Áfa
(Br. 480.365 Ft)
Részletek
UAP-3 UniFi Access Point, 802.11 b/g/n, 3-as csomag
3 db UniFi Access Point egy csomagban. Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es WiFi access point. - 802.11b/g/n (2.4GHz 2x2 MIMO) - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető - 24V POE tápegység tartozék
Eredeti ár: 49.955 Ft + Áfa
(Br. 63.443 Ft)
Akciós ár: 43.812 Ft + Áfa
(Br. 55.641 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Az ár 1 db eszközt tartalmaz, egy pont-pont link kiépítésére 2 db-ra van szükség. - 24GHz szabadfrekvencia - Gigabit…
Ár: 435.559 Ft + Áfa
(Br. 553.160 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz HD 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre! Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon! Az ár 1 db eszközt tartalmaz, egy pont-pont link kiépítésére 2 db-ra van szükség. - 24GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 954.325 Ft + Áfa
(Br. 1.211.993 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 78.520 Ft + Áfa
(Br. 99.720 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 24 port
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab SFP porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Switch kapacitás: 52Gbps- Max. teljesítmény felvétel 25 Watt- Rack-be szerelhető
Ár: 55.676 Ft + Áfa
(Br. 70.709 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Switch kapacitás: 52Gbps- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos…
Ár: 113.990 Ft + Áfa
(Br. 144.767 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - 48x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- 2x…
Ár: 258.753 Ft + Áfa
(Br. 328.616 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - 48x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- 2x…
Ár: 315.747 Ft + Áfa
(Br. 400.999 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Falra vagy polcra rögzíthető-…
Ár: 54.203 Ft + Áfa
(Br. 68.838 Ft)
Részletek
UVC G3 DOME, 5 darabos csomag
Az Ubiquiti 3. generációs dome kamerája 5 darabos csomagban. TÁPEGYSÉG NEM TARTOZÉK! - Professzionális/ipari alkalmazásra- Max. felbontás: 1920 x 1080 @ 30fps- 1/3" 4-Megapixel HDR Sensor- Álmennyezetbe vagy falra szerelhető- 802.3af PoE…
Ár: 177.560 Ft + Áfa
(Br. 225.501 Ft)
Részletek