Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 8 port mikrotik

RouterBOARD hAP ac Lite SOHO wireless router
Kicsi, gyors és dual band-es! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.  Választható fekete színű, álló vagy fehér színű fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik megegyeznek. - 5x 10/100 Ethernet port- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain…
Ár: 12.320 Ft + Áfa
(Br. 15.646 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP Lite SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. Választható álló vagy fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik megegyeznek. - 4x 10/100Mbps Ethernet port- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO rádió- Beépített…
Ár: 5.630 Ft + Áfa
(Br. 7.150 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP mini SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. - 3x 10/100Mbps Ethernet port- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO rádió- Beépített 1.5dBi 2x2 MIMO antenna- QCA9533 650MHz CPU- Mikro USB táplálás- MikroTik…
Ár: 4.999 Ft + Áfa
(Br. 6.349 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.   - 5x 10/100 Ethernet port - 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain (2x2 MIMO) rádió - 1x USB port 3G/4G modem számára - Beépített 1.5dBi 2x2 MIMO antenna - MikroTik…
Ár: 10.850 Ft + Áfa
(Br. 13.780 Ft)
Részletek
RouterBOARD LDF 5 kliens Level 3
Meglévő parabola tányérba építhető kültéri kliens eszköz. A felhasznált parabola bármilyen parabola antenna lehet, akár 100 cm-es TV ofszet is, a lényeg, hogy megfelelő fókuszpontba legyen elhelyezve. A parabola tükör felerősíti…
Ár: 9.933 Ft + Áfa
(Br. 12.615 Ft)
Részletek
RouterBOARD LtAP LTE kit kültéri AP, mobil
Kültéri, vízálló wifi accesspoint mobil LTE internet csatlakozási lehetőséggel. A három darab SIM kártya foglalat segítségével redundáns mobil internet…
Ár: 46.765 Ft + Áfa
(Br. 59.392 Ft)
Részletek
RouterBOARD Metal 52 ac AP/kliens Level 4
Kompakt, masszív, robosztus fémházba szerelt, kültéri rádió 2,4 vagy 5 GHz-re. Bázisállomásnak, hotspotnak, kliens vagy pont-pont nagy sebességű összekötéséhez kiváló. - 802.11a/b/g/n/ac High Power rádió- 1x 10/100/1000Mb Ethernet…
Ár: 31.157 Ft + Áfa
(Br. 39.569 Ft)
Részletek
RouterBOARD Metal 5SHPn AP/kliens, Level 4
Kompakt, masszív, robosztus fémházba szerelt, kültéri rádió 5 GHz-re. Bázisállomásnak, hotspotnak, kliens vagy pont-pont összeköttetéshez kiváló.   - 5 GHz 802.11a/n High Power rádió - 1x 10/100Mb Ethernet port -…
Ár: 26.280 Ft + Áfa
(Br. 33.376 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTIK 5 ac kültéri AP
Kültéri, 5GHz-es "ac" szabványos bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával - MikroTikOS LEVEL 4- 802.11a/n/ac 2x2 MIMO 5GHz- 5x 10/100/1000Mbps Ethernet port- 1300mW kimenő teljesítmény- Tápegység, POE…
Ár: 27.584 Ft + Áfa
(Br. 35.032 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTik 5 kültéri AP
Kültéri, 5GHz bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával - MikroTikOS LEVEL 4 - 802.11a/n 2x2 MIMO 5GHz - 5x 10/100 Ethernet port - Tápegység, POE tartozék- Ideális választás az RBSXT kliensekhez
Ár: 23.660 Ft + Áfa
(Br. 30.048 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTIK 5 POE ac kültéri AP
Kültéri, 5 GHz-es "ac" szabványos bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik más passzív POE képes eszközök megtáplálására. - 5x 10/100/1000Mbps Ethernet port- 2-5…
Ár: 33.110 Ft + Áfa
(Br. 42.050 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTik 5 POE kültéri AP
Kültéri 5 GHz-es bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik, így más passzív POE képes eszközöket lehet megtáplálni vele (pl. MikroTik, Ubiquiti kliens…
Ár: 24.449 Ft + Áfa
(Br. 31.050 Ft)
Részletek
RouterBOARD PowerBOX PRO kültéri POE router
Kültéri, csőre szerelhető vezetékes router 5 darab Gigabites Ethernet és 1 darab SFP porttal. A 2-5 Ethernet portok POE (passzív vagy 802.3at/af) kimenetekkel rendelkeznek más POE képes eszközök megtáplálására (pl. RBSXT kliens). -…
Ár: 24.948 Ft + Áfa
(Br. 31.684 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP ac kültéri wireless Access Point
Kültéri, "okos", kompakt WiFi router. Udvarra, kerthelyiségbe, teraszra kiváló. Támogatja az ac szabványt és működik egyszerre 2,4 és 5GHz-en. Választható fehér vagy fekete szín. Falfelületre, mennyezetre szerelhető. - 1x…
Ár: 21.335 Ft + Áfa
(Br. 27.095 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP kültéri wireless Access Point
Kültéri, "okos", kompakt WiFi router. Udvarra, kerthelyiségbe, teraszra kiváló.   Választható fehér vagy fekete szín. Falfelületre, mennyezetre szerelhető.   - 1x 10/100Mbps Ethernet port - 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO…
Ár: 10.720 Ft + Áfa
(Br. 13.614 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 14.610 Ft + Áfa
(Br. 18.555 Ft)
Részletek