Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - Cap

RouterBOARD cAP Lite 2nD SOHO wireless Access Point
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es, kis méretű dual chain WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11b/g/n (2.4 GHz 2x2 MIMO) rádió-…
Ár: 6.580 Ft + Áfa
(Br. 8.357 Ft)
Részletek
RouterBOARD Disc Lite5 AC kliens Level 3
AC szabványos, nagy antenna nyereségű kompakt eszköz. Gyorsan, könnyen felszerelhető. 5 GHz-es pont-pont vagy pont-multipont összeköttetésekhez kliensként alkalmazható. - 1x Gigabit Ethernet port- Beépített 21dBi dupla pol. antenna-…
Ár: 14.197 Ft + Áfa
(Br. 18.030 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENS, halogénmentes, 305 méter
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1633ENS- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG24- S/FTP CAT.5E- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen) burkolat, beltéri- Szürke szín
Ár: 60.695 Ft + Áfa
(Br. 77.083 Ft)
Egységár: 199 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 10GXE02- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.6A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 203 Ft + Áfa
(Br. 258 Ft)
Egységár: 203 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 10GXE02- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.6A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 78.500 Ft + Áfa
(Br. 99.695 Ft)
Egységár: 157 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 224 Ft + Áfa
(Br. 284 Ft)
Egységár: 224 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 90.000 Ft + Áfa
(Br. 114.300 Ft)
Egységár: 180 Ft +Áfa/méter
Részletek
SC/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 663 Ft + Áfa
(Br. 842 Ft)
Részletek
SC/APC toldó SM duplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, duplex.
Ár: 364 Ft + Áfa
(Br. 462 Ft)
Részletek
SC/APC toldó SM szimplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.
Ár: 244 Ft + Áfa
(Br. 310 Ft)
Részletek
Scapa önhegedő szalag
- önvulkanizáló - Típus: 2501 - pl koax csatlakozókhoz - 10 méter hosszú - 19 mm széles - fekete szín
Ár: 931 Ft + Áfa
(Br. 1.182 Ft)
Részletek
T-blade antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 200cm SMA dugó
- Nyereség: 2,14 dBi - Kábelhossz: 200 cm (RG174U) - Csatlakozó: SMA dugó - Méret: 6.7 x 119 x 14.8 mm - Felületre ragasztható (öntapadó) - Beltéri felhasználásra
Ár: 2.531 Ft + Áfa
(Br. 3.214 Ft)
Részletek
TP-Link AC50 vezeték nélküli felügyeleti egység
TP-Link Auranet CAP központi AP vezérlő. Alkalmas irodai, szállodai vagy közintézményes környezetben maximum 50 darab TP-Link Auranet accesspoint-ot felügyelni. Ez az eszköz látja a hálózaton lévő összes CAP accesspointot és…
Ár: 10.612 Ft + Áfa
(Br. 13.477 Ft)
Részletek
TP-Link AC500 vezeték nélküli felügyeleti egység
TP-Link Auranet CAP központi AP vezérlő. Alkalmas szállodai, közintézményes vagy ipari környezetben maximum 500 darab TP-Link Auranet accesspoint-ot felügyelni. Ez az eszköz látja a hálózaton lévő összes CAP accesspointot és…
Ár: 39.790 Ft + Áfa
(Br. 50.533 Ft)
Részletek
TP-Link CAP1750 dual band gigabites wireless AP
Beltéri dual bandes accesspoint Auranet támogatással. Az Auranet lehetővé teszi, hogy akár több száz accesspont-os hálózat inteligensen vezérelt tagja legyen. Használható menedzselhető és egyedüli üzemmódban is. Egyszerre képes 2,4…
Ár: 33.350 Ft + Áfa
(Br. 42.355 Ft)
Részletek
TP-Link CAP300 300Mbps wireless AP
Beltéri accesspoint Auranet támogatással. Az Auranet lehetővé teszi, hogy akár több száz accesspont-os hálózat inteligensen vezérelt tagja legyen. Használható menedzselhető és egyedüli üzemmódban is.
Ár: 12.129 Ft + Áfa
(Br. 15.404 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1024DE 24 portos Gigabit Easy Smart switch
Asztali vagy 19" rackbe szerelhető 24 portos Gigabit switch, Easy Smart webes felülettel. - 24 portos 10/100/1000Mb/s switch- Switching Capacity: 48Gbps- 9K Jumbo frame- Webes felület- Alacsony energiafogyasztás- Ventilátor nélküli
Ár: 31.500 Ft + Áfa
(Br. 40.005 Ft)
Részletek
Triton  4U fali rack szekrény, 595 mm mély
- 19 collos egyrészes fali rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 595 mm- Magasság: 4U- Biztonsági üvegajtó- 2 darab első függőleges sín, mely mélységi irányban mozgatható- 2 darab hátsó függőleges…
Ár: 29.463 Ft + Áfa
(Br. 37.418 Ft)
Részletek
Triton  6U fali rack szekrény, 595 mm mély
- 19 collos egyrészes fali rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 595 mm- Magasság: 6U- Biztonsági üvegajtó- 2 darab első függőleges sín, mely mélységi irányban mozgatható- 2 darab hátsó függőleges…
Ár: 31.832 Ft + Áfa
(Br. 40.427 Ft)
Részletek
Triton  9U fali rack szekrény, 595 mm mély
- 19 collos egyrészes fali rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 595 mm- Magasság: 9U- Biztonsági üvegajtó- 2 darab első függőleges sín, mely mélységi irányban mozgatható- 2 darab hátsó függőleges…
Ár: 36.800 Ft + Áfa
(Br. 46.736 Ft)
Részletek
Triton 12U fali rack szekrény, 595 mm mély
- 19 collos egyrészes fali rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 595 mm- Magasság: 12U- Biztonsági üvegajtó- 2 darab első függőleges sín, mely mélységi irányban mozgatható- 2 darab hátsó függőleges…
Ár: 40.273 Ft + Áfa
(Br. 51.147 Ft)
Részletek
Triton 15U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
- 19 collos álló rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 600 mm- Magasság: 15U- Biztonsági üvegajtó- Kilincs, biztonsági zárral- Hátsó és oldalfalak levehetőek, zárhatóak- Szintező lábak- 16 db M6-os…
Ár: 79.338 Ft + Áfa
(Br. 100.759 Ft)
Részletek
Triton 15U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
- 19 collos álló rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 600 mm- Mélység: 800 mm- Magasság: 15U- Biztonsági üvegajtó- Kilincs, biztonsági zárral- Hátsó és oldalfalak levehetőek, zárhatóak- Szintező lábak- 16 db M6-os…
Ár: 87.287 Ft + Áfa
(Br. 110.854 Ft)
Részletek
Triton 15U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
- 19 collos álló rack szekrény- Hegesztett konstrukció- Szélesség: 800 mm- Mélység: 600 mm- Magasság: 15U- Biztonsági üvegajtó- Kilincs, biztonsági zárral- Hátsó és oldalfalak levehetőek, zárhatóak- Szintező lábak- 16 db M6-os…
Ár: 89.988 Ft + Áfa
(Br. 114.285 Ft)
Részletek