Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 85 Multi Mode - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - Multi Mode

Fibertechnic SFP modul FS-0824-VL05(multi,1G,550m)
- Multi-mode- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 3.680 Ft + Áfa
(Br. 4.674 Ft)
Részletek
LC MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 780 Ft + Áfa
(Br. 991 Ft)
Részletek
MaxLink SFP+ modul S+85D-03 (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC- Cisco kompatibilis
Ár: 6.263 Ft + Áfa
(Br. 7.954 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
RouterBOARD 433GL alaplap, Level 5
Pont-Pont, vagy pont-multipont összeköttetésre. Gigabit portos és gyors, a 802.11n MIMO-hoz kiváló. - MikroTik RouterOS Level 5 - 3x Gigabit Ethernet port - 3x miniPCI szlot - 1x USB 2.0 port (pl. 3G modemhez)
Ár: 33.432 Ft + Áfa
(Br. 42.459 Ft)
Részletek
RouterBOARD 435G alaplap, Level 5
  Elegendő teljesítmény és miniPCI szlot pont-pont és pont-multipont kapcsolatokhoz egyszerre.   - 3x Gigabit Ethernet port - 5x miniPCI szlot - MikroTikOS Level 5 licenc - Atheros AR7161 680MHz CPU - 2x USB 2.0 port (pl. 3G modemhez…
Ár: 47.880 Ft + Áfa
(Br. 60.808 Ft)
Részletek
SC MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- SC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 444 Ft + Áfa
(Br. 564 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.147 Ft + Áfa
(Br. 5.267 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 14.610 Ft + Áfa
(Br. 18.555 Ft)
Részletek
ST MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- ST multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 414 Ft + Áfa
(Br. 526 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.085 Ft + Áfa
(Br. 10.268 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 12.683 Ft + Áfa
(Br. 16.107 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 2.264 Ft + Áfa
(Br. 2.875 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 5.810 Ft + Áfa
(Br. 7.379 Ft)
Részletek