Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/ - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/

Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.990 Ft + Áfa
(Br. 3.797 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.063 Ft + Áfa
(Br. 2.620 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.560 Ft + Áfa
(Br. 3.251 Ft)
Részletek