Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - S 85DLC03D

SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 14.610 Ft + Áfa
(Br. 18.555 Ft)
Részletek