Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)SFP modul 1 - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)SFP modul 1

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.030 Ft + Áfa
(Br. 5.118 Ft)
Részletek