Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - Ubiquiti LR

AbraCam Bullet konzol
- Praktikus konzol az Ubiquiti AirCam H264-hez- Alumínium test- Gömbcsulkós pozicionálás- Csőre vagy falra szerelhető- Stabilabb rögzítés javíthatja a képminőséget
Ár: 2.124 Ft + Áfa
(Br. 2.697 Ft)
Részletek
LiteBeam 5AC Long Range kültéri 5GHz AP/Kliens
Ubiquiti második generációs ac szabványos eszköze. Továbbfejlesztett rögzítéssel és ESD védelemmel. Tartalmaz még egy 2,4 GHz-es rádiót is, amin…
Ár: 32.500 Ft + Áfa
(Br. 41.275 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben!Max. 1,4Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- 1x Gigabit ethernet port- Max adatátviteli…
Ár: 447.880 Ft + Áfa
(Br. 568.808 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz HD 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 810.750 Ft + Áfa
(Br. 1.029.653 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 1,2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 5 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 298.525 Ft + Áfa
(Br. 379.127 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.378 Ft + Áfa
(Br. 8.100 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 5.152 Ft + Áfa
(Br. 6.543 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 2 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 6.630 Ft + Áfa
(Br. 8.420 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.823 Ft + Áfa
(Br. 9.935 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 49.236 Ft + Áfa
(Br. 62.530 Ft)
Részletek
UVC G3 DOME UniFi Video Camera G3, DOME, IR
Az Ubiquiti 3. generációs dome kamerája. - Professzionális/ipari alkalmazásra- Max. felbontás: 1920 x 1080 @ 30fps- 1/3" 4-Megapixel HDR Sensor- Álmennyezetbe vagy falra szerelhető- 802.3af PoE vagy 24V Passive PoE
Ár: 40.984 Ft + Áfa
(Br. 52.050 Ft)
Részletek
UVC G3 DOME, 5 darabos csomag
Az Ubiquiti 3. generációs dome kamerája 5 darabos csomagban. TÁPEGYSÉG NEM TARTOZÉK! - Professzionális/ipari alkalmazásra- Max. felbontás: 1920 x 1080 @ 30fps- 1/3" 4-Megapixel HDR Sensor- Álmennyezetbe vagy falra szerelhető- 802.3af PoE…
Ár: 177.560 Ft + Áfa
(Br. 225.501 Ft)
Részletek