Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 85 garancia - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - garancia

TP-Link Archer C1200 AC1200 dual band Gigabit wifi router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 867Mbps kapcsolat, összeségében 1200Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia. - 802.11b/g/n 2.4GHz-…
Ár: 15.912 Ft + Áfa
(Br. 20.208 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C2 AC750 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz és 5GHz, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia.
Ár: 10.575 Ft + Áfa
(Br. 13.430 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C20 AC750 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 433Mbps kapcsolat, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia.
Ár: 7.202 Ft + Áfa
(Br. 9.147 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C20i AC750 dual band wireless router
Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 433Mbps kapcsolat, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia. - 802.11b/g/n 2.4GHz- 802.11a/n/ac 5GHz- 4x 10/100 Mbps LAN port- 1x 10/100 Mbps WAN port- 1x USB…
Ár: 6.948 Ft + Áfa
(Br. 8.824 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C8 AC1750 dual band wireless router
Az Archer C8 a következő generációs 11ac szabvánnyal érkezik, elérhetővé téve az összegzett, akár a 1.75Gbps sebességet, 1.3Gbps-os sebességet az 5GHz-es frekvencián, és a 450Mbps-os sebességet a 2.4GHz-es frekvencián.   2 év…
Ár: 31.148 Ft + Áfa
(Br. 39.558 Ft)
Részletek
TP-Link Archer T2U AC600 dual band wireless USB
2.4GHz és 5GHz-es, USB wifi adapter PC-hez vagy laptophoz. - IEEE 802.11b/g/n (2.4GHz) max. 150Mbps adatátvitel- IEEE 802.11a/ac (5GHz) max. 433Mbps adatátvitel- Működési mód: Ad-Hoc, Infrastructure- Windows XP/Vista/7/8 támogatás- Kimenő…
Ár: 4.412 Ft + Áfa
(Br. 5.603 Ft)
Részletek
TP-Link CPE210 802.11b/g/n kültéri AP/Kliens
2.4 GHz-es pont-pont kapcsolatokhoz, és pont-multipont kapcsolatokhoz kliensnek alkalmazható. - 2x2 MIMO TDMA- 2x 10/100Mbps ethernet port- AP/Klines, Repeater, Router- Kimenő teljesítmény: max 27dBm (500mW)- Beépített duál pol. 9dBi panel…
Ár: 10.265 Ft + Áfa
(Br. 13.037 Ft)
Részletek
TP-Link CPE510 802.11a/n kültéri AP/Kliens
5 GHz-es pont-pont kapcsolatokhoz, és pont-multipont kapcsolatokhoz kliensnek alkalmazható. - 2x2 MIMO TDMA- 2x 10/100Mbps ethernet port- AP/Klines, Repeater, Router- Kimenő teljesítmény: max 27dBm (500mW)- Beépített duál pol. 13dBi panel…
Ár: 12.888 Ft + Áfa
(Br. 16.368 Ft)
Részletek
TP-Link EAP110 300Mbps wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11b/g/n (2.4GHz 2x2 MIMO)- 1x 10/100Mbps Ethernet port -…
Eredeti ár: 14.392 Ft + Áfa
(Br. 18.278 Ft)
Akciós ár: 9.870 Ft + Áfa
(Br. 12.535 Ft)
Részletek
TP-Link EAP120 300Mbps Wireless Gigabit AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11b/g/n (2.4GHz 2x2 MIMO)- 1x 10/100/1000Mbps Ethernet…
Ár: 27.720 Ft + Áfa
(Br. 35.204 Ft)
Részletek
TP-Link EAP225 Dual Band Wireless Gigabit AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz 2x2 MIMO)- 1x Gigabit…
Ár: 19.999 Ft + Áfa
(Br. 25.399 Ft)
Részletek
TP-Link EAP245 Dual Band Wireless Gigabit AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz 3x3 MIMO)- 1x Gigabit…
Ár: 32.232 Ft + Áfa
(Br. 40.935 Ft)
Részletek
TP-Link M7350 LTE mobil Wifi router
4G LTE képes mobil WiFi router, beépített akkumulátorral. Utazáshoz, szabadtéri programokhoz kiváló megoldás. - Választható 2.4 vagy 5 GHz WiFi hálózat- 2G/3G/4G modem- Beépített 2550mAh akkumulátor (akár 10 órányi működéshez)-…
Ár: 25.344 Ft + Áfa
(Br. 32.187 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.085 Ft + Áfa
(Br. 10.268 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 8.081 Ft + Áfa
(Br. 10.263 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 10.384 Ft + Áfa
(Br. 13.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.995 Ft + Áfa
(Br. 12.694 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 12.683 Ft + Áfa
(Br. 16.107 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 12.508 Ft + Áfa
(Br. 15.885 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1005D 5 port Gigabit switch
5 Gigabit portos asztali switch. 2 év garancia.
Ár: 3.931 Ft + Áfa
(Br. 4.992 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1008D 8 port Gigabit switch
8 Gigabit portos asztali switch. 2 év garancia.
Ár: 5.916 Ft + Áfa
(Br. 7.513 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1008P 4+4 port Gigabit POE switch
8 Gigabit portos asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet) kimenet is van. 5 év garancia.
Ár: 17.372 Ft + Áfa
(Br. 22.062 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1008PE 8 port Gigabit POE switch Rack
8 Gigabit portos asztali vagy rackbe szerelhető switch, melynek mind a 8 portján szabványos POE+ (Power Over Ethernet Plus) kimenet is van. IP kamerák, IP telefonok távtáplálására kiválóan alkalmas. 5 év garancia.
Ár: 42.426 Ft + Áfa
(Br. 53.881 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG105 5 port Gigabit switch
5 Gigabit portos fémházas, asztali switch.   - 10/100/1000Mbps switch - auto MDI/MDIX portok - fémház - alacsony energiafogyasztás - 3 év garancia
Ár: 4.541 Ft + Áfa
(Br. 5.767 Ft)
Részletek