Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - kábel ubi

FTP csatlakozó fali kábelhez Ubiquiti, 100 darabos csomag
100 darab Ubiquiti FTP csatlakozó - Típus: Ubiquiti TC-CON- Árnyékolt ethernet csatlakozó- Ubiquiti ToughCable FTP kábelhez ideális- Segítségével megvédhetők az aktív hálózati eszközök az elektrosztatikus túlfeszültségtől
Ár: 11.500 Ft + Áfa
(Br. 14.605 Ft)
Egységár: 115 Ft +Áfa/db
Részletek
FTP csatlakozó Ubiquiti TC kábelhez
- Típus: Ubiquiti TC-CON - Árnyékolt ethernet csatlakozó - Ubiquiti ToughCable FTP kábelhez ideális - Segítségével megvédhetők az aktív hálózati eszközök az elektrosztatikus túlfeszültségtől
Ár: 144 Ft + Áfa
(Br. 183 Ft)
Részletek
FTP csatlakozó Ubiquiti TC kábelhez, földelővezetékkel
- Típus: Ubiquiti TC-GND - Árnyékolt ethernet csatlakozó - Ubiquiti ToughCable FTP kábelhez ideális - 100 cm-es földelővezetékkel felszerelve - Segítségével megvédhetők az aktív hálózati eszközök az elektrosztatikus…
Ár: 261 Ft + Áfa
(Br. 331 Ft)
Részletek
RouterBOARD 48V - 24V Gigabit POE Converter (átalakító)
A 48/24V átalakító segítségével az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen keresztül táplálhatunk meg olyan POE képes eszközöket, amelyek 24 V-os a tápigényük. A legtöbb MikroTik és Ubiquiti bázishoz és klienshez alkalmazható. -…
Ár: 6.715 Ft + Áfa
(Br. 8.528 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, beltéri
48V/18V beltéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az áramerősség. A 802.3af kompatibilis POE switchek kimenteire csatlakoztatott Ubiquiti…
Ár: 5.176 Ft + Áfa
(Br. 6.574 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, kültéri
48V/18V kültéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az áramerősség. A 802.3af kompatibilis POE switchek kimenteire csatlakoztatott…
Ár: 5.380 Ft + Áfa
(Br. 6.833 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, beltéri
48V/24V beltéri átalakító, bármely UBNT POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az áramerősség. A 802.3af kompatibilis POE switchek kimenteire csatlakoztatott…
Ár: 5.990 Ft + Áfa
(Br. 7.607 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, kültéri
48V/24V kültéri átalakító, bármely UBNT POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az áramerősség. A 802.3af kompatibilis POE switchek kimenteire csatlakoztatott…
Ár: 6.388 Ft + Áfa
(Br. 8.113 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 0.5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 0,5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.485 Ft + Áfa
(Br. 1.886 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 1 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 1 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.634 Ft + Áfa
(Br. 2.075 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 2 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 2 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.999 Ft + Áfa
(Br. 2.539 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 3 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 3 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.257 Ft + Áfa
(Br. 2.866 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.803 Ft + Áfa
(Br. 3.560 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 30 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 18.735 Ft + Áfa
(Br. 23.793 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 60 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 27.550 Ft + Áfa
(Br. 34.989 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 90 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 37.883 Ft + Áfa
(Br. 48.111 Ft)
Részletek
Ubiquiti PC-12 kültéri tápkábel 12 AWG
Ubiquiti PowerCable kültéri, kéteres szigetelt kábel. - 12AWG, 2.05mm átmérő, 3.3mm
Ár: 689 Ft + Áfa
(Br. 875 Ft)
Egységár: 689 Ft +Áfa/méter
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 5.152 Ft + Áfa
(Br. 6.543 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 2 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 6.435 Ft + Áfa
(Br. 8.172 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.823 Ft + Áfa
(Br. 9.935 Ft)
Részletek
Ubiquiti TOUGHCable PRO kültéri FTP kábel
- Ellenáll a legszélsőségesebb időjárásnak- Típus: TC-PRO- CAT5e, 24 AWG- Kültéri, árnyékolt- Kiváló teljesítmény- Túlfeszültség-levezető szállal ellátott
Ár: 144 Ft + Áfa
(Br. 183 Ft)
Egységár: 144 Ft +Áfa/méter
Részletek
Ubiquiti TOUGHCable PRO kültéri FTP kábel 305m
- Ellenáll a legszélsőségesebb időjárásnak - Típus: TC-PRO - CAT5e, 24 AWG - Kültéri, árnyékolt - Kiváló teljesítmény - Túlfeszültség-levezető szállal ellátott
Ár: 33.550 Ft + Áfa
(Br. 42.609 Ft)
Egységár: 110 Ft +Áfa/méter
Részletek