Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - kábel vég

Hálózati tápkábel, 230V
Földelt dugóval ellátott, háromeres, szerelhető végű 230 Voltos tápkábel. - PVC szigetelés- 3 x 0.75mm²- 10A, 250V- 1.8 méter- Fekete színű
Ár: 695 Ft + Áfa
(Br. 883 Ft)
Részletek
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi + 3 méter kábel
- 3 méter RPSMA dugó végű koax kábellel - Nyereség: 9dBi - Nyílásszög: 65° - Méret: 123x123x13mm - Választható csőre vagy falra szerelhető kivitel - Kiváló minőség!
Ár: 3.200 Ft + Áfa
(Br. 4.064 Ft)
Részletek
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi mágestalpas
- Frekvencia: 2.4GHz- Nyereség: 10dBi- Vertikális polarizáció: 10 fok- Mágnestap- 100 cm koaxkábel RPSMA dugó végződéssel- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez csatlakoztatható- Méret: 500 mm
Ár: 2.345 Ft + Áfa
(Br. 2.978 Ft)
Részletek
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi mágestalpas
- Frekvencia: 2.4GHz- Nyereség: 5dBi- Vertikális polarizáció: 13 fok- Mágnestap- 100 cm koaxkábel RPSMA dugó végződéssel- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez csatlakoztatható- Méret: 180 mm
Ár: 1.365 Ft + Áfa
(Br. 1.734 Ft)
Részletek
Optikai kötőkazetta KÉK
12 szál elvezetéséhez Szabványos távolságú rögzítési pontok Rögzítési pontok a gyorskötözõk számára Fali dobozokban és patch panelekben egyaránt alkalmazható Beépített fésûk segítik az üvegszálak…
Ár: 1.780 Ft + Áfa
(Br. 2.261 Ft)
Részletek
RACOM LC duplex SM kültéri optikai kábelvég 5m
- Kültéri Duplex LC SM pigtal RACOM RAY2 rádiókhoz- 5m hosszú, közvetlenül az eszközhöz csatlakoztató- távolabb egy dobozban vagy szekrényben lehet a heggésztési toldás
Ár: 8.400 Ft + Áfa
(Br. 10.668 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 663 Ft + Áfa
(Br. 842 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 10.384 Ft + Áfa
(Br. 13.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.995 Ft + Áfa
(Br. 12.694 Ft)
Részletek