Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 lte 50 - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - lte 50

AD-155 155 Watt tápegység + akku töltő
- Kétkimenetes, kapcsolóüzemű - Bemenet: 88-264VAC; 47-63Hz - Választható 12, 24, 48 Voltos típusok - Túlterhelés, túlfesz, rövidzár védelem - Méret: 200 x 110 x 50 mm
Ár: 13.150 Ft + Áfa
(Br. 16.701 Ft)
Részletek
AirFiber-5X 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Max. 500Mbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz. - 5 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli sávszélesség: 500+ Mbps- GPS szinkronizáció- 24V, 1A Gigabites POE adapter tartozék Az ár 1 db eszközt…
Ár: 109.560 Ft + Áfa
(Br. 139.141 Ft)
Részletek
airGateway-PRO dual-band mini wireless AP/Router
Kis méretű, az Ubiquiti 15/0.8A vagy 24V/0.5A tápegységhez könnyedén csatlakoztatható dual-bandes (2,4 és 5 GHz) WiFi megoldás lakáson belülre, amely egyúttal megtáplálhatja a kültéri, ügyfél oldali eszközt is. - max. 150 Mbps…
Ár: 11.099 Ft + Áfa
(Br. 14.096 Ft)
Részletek
Beltéri ház RouterBOARD 450/850 alaplaphoz
- Beltéri ház RB450/RB450G/RB850Gx2/RB450Gx4 alaplapokhoz
Ár: 3.499 Ft + Áfa
(Br. 4.444 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi RPSMA (MikroTik)
Kültéri, dipol körsugárzó antenna 2.4 GHz-re. - RPSMA dugó koax csatlakozó - Frekvenciatartomány: 2400 - 2500 MHz - Nyereség: 5dBi - Hossz: 147 mm - Kültéri, időjárásálló kialakítás
Ár: 1.465 Ft + Áfa
(Br. 1.861 Ft)
Részletek
EDR-150-24 24V 150W tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető, kis méretű- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Kimenet: 24V, 6.5A- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 40 x 125.2 x 113.5 mm
Ár: 8.014 Ft + Áfa
(Br. 10.178 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01, 500 méter
10 Gigabites sebességű beltéri, árnyékolt FTP kábel. Szerver szobába, switchek, routerek közötti összeköttetésre. Épületek, telephelyek nagy sebességű és stabil összekapcsolására. - 500 méter fadobon- Kiváló minőség!-…
Ár: 70.000 Ft + Áfa
(Br. 88.900 Ft)
Egységár: 140 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, kültéri, OptroNet 7935076
- CAT6A- Kültéri, árnyékolt- Kiváló teljesítmény, 10GBASE-T hálózatokhoz- PE burkolat
Ár: 190 Ft + Áfa
(Br. 241 Ft)
Egységár: 190 Ft +Áfa/méter
Részletek
HLG-150H 150 Watt tápegység
- Kapcsolóüzemű, fém tokozott, kültéri IP65 kivitel- Bemenet: 100-240VAC; 47-63Hz- Választható 12, 24 vagy 48 Voltos típus- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár védelem - Méret: 228 x 68 x 38.8 mm
Ár: 14.994 Ft + Áfa
(Br. 19.042 Ft)
Részletek
Jirous JR-250-L1 kültéri alumínium ház parabolához, csattal
- Alumínium öntvény- Gyors zárral- Csőre szerelhető- Belső méret: 246 x 185 x 61/50 mm- 1 db tömszelence tartozék- Könnyen, gyorsan felszerelhető- Univerzális, pl. RB411/711/911/912/433/493-hoz
Ár: 12.963 Ft + Áfa
(Br. 16.463 Ft)
Részletek
Jirous JR-250-S1 kültéri alumínium ház parabolához
- Alumínium öntvény- Csőre szerelhető- Belső méret: 246 x 185 x 61/50 mm- 1 db tömszelence tartozék- Könnyen, gyorsan felszerelhető- Univerzális, pl. RB411/711/911/912/433/493-hoz
Ár: 11.748 Ft + Áfa
(Br. 14.920 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS 2x300cm SMA dugó
Kültéri, 2 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 2x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48 mm
Ár: 11.899 Ft + Áfa
(Br. 15.112 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS/WiFi 3x300cm SMA
Kültéri, 3 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM, 1 2,4GHz-es WIFI és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 2 dBi- WIFI: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 3x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48…
Ár: 12.619 Ft + Áfa
(Br. 16.026 Ft)
Részletek
LRS-150-24 24V 150W tápegység
- Egykimenetes, kapcsolóüzemű, fém tokozott- Kapcsolóval választható bemenet: 115 vagy 230 Volt- Állítható kimenő feszültség: 21.6 - 28.8 Volt- Maximális áram erősség: 6.5 Amper- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár és hőmérséklet…
Ár: 4.320 Ft + Áfa
(Br. 5.486 Ft)
Részletek
MikroTik mANT LTE 50 antenna 5dBi
Duál chain-es, szélessávú, omni, LTE antenna
Ár: 4.665 Ft + Áfa
(Br. 5.925 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M2 airMAX 2.4GHz kültéri AP/Kliens
Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 2.4GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 1x 10/100Mbps ethernet port - 24 Volt POE tápegység tartozék -…
Ár: 12.515 Ft + Áfa
(Br. 15.894 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
Ubiquiti kompakt, költségkímélő kliens.   Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 1x 10/100Mb ethernet…
Ár: 17.121 Ft + Áfa
(Br. 21.744 Ft)
Részletek
NanoStation M2 airMAX 2.4GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, 2.4GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - Kimenő teljesítmény max. 28dBm - Beépített 11dBi dupla polarizáció antenna
Ár: 23.595 Ft + Áfa
(Br. 29.966 Ft)
Részletek
NanoStation M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 2x 10/100Mb Ethernet port - 24V POE tápegység tartozék
Eredeti ár: 22.260 Ft + Áfa
(Br. 28.270 Ft)
Akciós ár: 20.817 Ft + Áfa
(Br. 26.438 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 399 Ft + Áfa
(Br. 507 Ft)
Egységár: 399 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 170 Ft + Áfa
(Br. 216 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 228 Ft + Áfa
(Br. 290 Ft)
Egységár: 228 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 287 Ft + Áfa
(Br. 364 Ft)
Egységár: 287 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi húzószilárdság- max. 700N állandó húzószilárdság
Ár: 145 Ft + Áfa
(Br. 184 Ft)
Egységár: 132 Ft +Áfa/méter
Részletek