Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - mono módusú

E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 6m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 6m hosszú
Ár: 2.400 Ft + Áfa
(Br. 3.048 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
LC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 940 Ft + Áfa
(Br. 1.194 Ft)
Részletek
LC toldó SM duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 845 Ft + Áfa
(Br. 1.073 Ft)
Részletek
Optikai kábel 12x 9/125um SM Belden GOSN812 Loose Tube kültéri
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság
Ár: 180 Ft + Áfa
(Br. 229 Ft)
Részletek
Optikai kábel 12x 9/125um SM Belden GOVN812 Loose Tube rágcsálóvédett
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube - rágcsálóvédett burkolat- kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság
Ár: 240 Ft + Áfa
(Br. 305 Ft)
Részletek
Optikai kábel 24x 9/125um SM Belden GOVN824
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló- rágcsálóvédett- 5000N húzószilárdság
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 399 Ft + Áfa
(Br. 507 Ft)
Részletek
Optikai kábel 4x 9/125um SM Belden GOSN804 Loose Tube kültéri
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube - rágcsálóvédett burkolat- kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság
Ár: 132 Ft + Áfa
(Br. 168 Ft)
Részletek
Optikai kábel 8x 9/125um SM Belden GOSN808
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló- 1500N húzószilárdság
Ár: 148 Ft + Áfa
(Br. 188 Ft)
Részletek
Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú
Ár: 6.900 Ft + Áfa
(Br. 8.763 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - LC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.263 Ft + Áfa
(Br. 2.874 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.560 Ft + Áfa
(Br. 3.251 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú
Ár: 3.120 Ft + Áfa
(Br. 3.962 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.080 Ft + Áfa
(Br. 2.642 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.190 Ft + Áfa
(Br. 4.051 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.290 Ft + Áfa
(Br. 4.178 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC SingleMode duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 290 Ft + Áfa
(Br. 368 Ft)
Részletek
SC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- SC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1m hosszú
Ár: 614 Ft + Áfa
(Br. 780 Ft)
Részletek
SC toldó SM szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 360 Ft + Áfa
(Br. 457 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 663 Ft + Áfa
(Br. 842 Ft)
Részletek
ST SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- ST monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 628 Ft + Áfa
(Br. 798 Ft)
Részletek
ST toldó SM
- ST-ST monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 13.846 Ft + Áfa
(Br. 17.584 Ft)
Részletek