Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - mono mode

E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 6m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 6m hosszú
Ár: 2.400 Ft + Áfa
(Br. 3.048 Ft)
Részletek
LC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 940 Ft + Áfa
(Br. 1.194 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC SingleMode duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 290 Ft + Áfa
(Br. 368 Ft)
Részletek
SC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- SC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1m hosszú
Ár: 614 Ft + Áfa
(Br. 780 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 663 Ft + Áfa
(Br. 842 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 5.200 Ft + Áfa
(Br. 6.604 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 16.054 Ft + Áfa
(Br. 20.389 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 32.807 Ft + Áfa
(Br. 41.665 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 87.540 Ft + Áfa
(Br. 111.176 Ft)
Részletek
ST SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- ST monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 628 Ft + Áfa
(Br. 798 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 13.450 Ft + Áfa
(Br. 17.082 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.040 Ft + Áfa
(Br. 7.671 Ft)
Részletek