Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - multi mod

LC MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 780 Ft + Áfa
(Br. 991 Ft)
Részletek
LC toldó MM duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 765 Ft + Áfa
(Br. 972 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 170 Ft + Áfa
(Br. 216 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 228 Ft + Áfa
(Br. 290 Ft)
Egységár: 228 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 287 Ft + Áfa
(Br. 364 Ft)
Egységár: 287 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSND04 MM Belden
- 4x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 260 Ft + Áfa
(Br. 330 Ft)
Egységár: 260 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 390 Ft + Áfa
(Br. 495 Ft)
Egységár: 390 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSND12 MM Belden
- 12x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 524 Ft + Áfa
(Br. 665 Ft)
Egységár: 524 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai patch kábel LC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - LC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.223 Ft + Áfa
(Br. 2.823 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.990 Ft + Áfa
(Br. 3.797 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.063 Ft + Áfa
(Br. 2.620 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.220 Ft + Áfa
(Br. 2.819 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.725 Ft + Áfa
(Br. 3.461 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-ST duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- 2m hosszú
Ár: 2.100 Ft + Áfa
(Br. 2.667 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 310 Ft + Áfa
(Br. 394 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode szimplex OM3
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
RouterBOARD M11G alaplap Level 4
AP, kliens, pont-pont, multipont, router, 4G mobil router módba is beállítható alaplap miniPCIe foglalattal. A dupla magos CPU-nak és a Gigabites ethernet portnak köszönhetően gyors adatátvitelű kliensnek vagy accesspointnak is…
Ár: 9.990 Ft + Áfa
(Br. 12.687 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP 60G AP kültéri bázis
60 GHz-es, licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Zavar és zajmentes, kis távolságú multipont összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. 1 Gbps full duplex sávszélesség 200 méteres…
Ár: 34.125 Ft + Áfa
(Br. 43.339 Ft)
Részletek
SC MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- SC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 444 Ft + Áfa
(Br. 564 Ft)
Részletek
SC MultiMode optikai pigtail kábel 2m OM3
- SC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 2m hosszú
Ár: 562 Ft + Áfa
(Br. 714 Ft)
Részletek
SC toldó MM szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 180 Ft + Áfa
(Br. 229 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.280 Ft + Áfa
(Br. 5.436 Ft)
Részletek