Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - n panel

19" rack takaró elem 1U RAB-ZP-X01-A1
- 19" rack takaró elem - 1U magas - Vakpanel
Ár: 1.090 Ft + Áfa
(Br. 1.384 Ft)
Részletek
19" rack takaró elem 2U RAB-ZP-X02-A1
- 19" rack takaró elem - 2U magas - Vakpanel
Ár: 1.280 Ft + Áfa
(Br. 1.626 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
Jirous JPA-10 panel antenna 2.4GHz 10dBi
- Kültéri, oszlopra szerelhető - Nyereség: 10dBi - Frekvenciatartomány: 2.4 - 2.485GHz - Nyílásszögek: 60° - Csatlakozás: N aljzat - Kompakt méret: 124x124x25mm - Kiváló minőség!
Ár: 3.653 Ft + Áfa
(Br. 4.639 Ft)
Részletek
Jirous JPA-14 panel antenna 2.4GHz 14dBi
- Kültéri, oszlopra szerelhető - Nyereség: 14dBi - Frekvenciatartomány: 2.4 - 2.485GHz - Nyílásszög: 60° - Csatlakozás: N aljzat - Méret: 128x326x30mm - Kiváló jelátviteli tulajdonság!
Ár: 5.192 Ft + Áfa
(Br. 6.594 Ft)
Részletek
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi + 3 méter kábel
- 3 méter RPSMA dugó végű koax kábellel - Nyereség: 9dBi - Nyílásszög: 65° - Méret: 123x123x13mm - Választható csőre vagy falra szerelhető kivitel - Kiváló minőség!
Ár: 3.200 Ft + Áfa
(Br. 4.064 Ft)
Részletek
KELine Cat.5E FTP patch panel 24xRJ45/s 606029
- KELine Cat.5E FTP patch panel - 24xRJ45/s - árnyékolt
Ár: 13.750 Ft + Áfa
(Br. 17.463 Ft)
Részletek
KELine Cat.5E UTP patch panel 24xRJ45/u 606030
- KELine Cat.5E UTP patch panel - 24xRJ45/u - árnyékolatlan
Ár: 9.430 Ft + Áfa
(Br. 11.976 Ft)
Részletek
KELine Cat.6 FTP patch panel 24xRJ45/S moduláris
- KELine Cat.6 FTP moduláris patch panel- 24 db beépíthető keystone jackket tartalmaz (KEJ-C6-S-TL)- 4 db M6 csavar készlet tartozék
Ár: 28.600 Ft + Áfa
(Br. 36.322 Ft)
Részletek
KELine Cat.6 UTP patch panel 24xRJ45/u 606059
- KELine Cat.6 UTP patch panel - 24xRJ45/u - árnyékolatlan
Ár: 11.280 Ft + Áfa
(Br. 14.326 Ft)
Részletek
LC toldó MM duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 765 Ft + Áfa
(Br. 972 Ft)
Részletek
LC toldó SM duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 845 Ft + Áfa
(Br. 1.073 Ft)
Részletek
LK OLED/RTC/I2C kék OLED bővítő LK3-hoz
Óra és információs OLED kijelző panel a V3 Lan Controller-hez. I2C buszon kommunikál és egy 3 voltos CR2032 elem táplálja az óráját.
Ár: 4.280 Ft + Áfa
(Br. 5.436 Ft)
Részletek
LK PIR mozgásérzékelő HC-SR501
- LAN Controllerhez infravörös mozgásérzékelő modul- vezérlő panelre építve, amin potméterek segítségével állíthatjuk az érzékenységet és a kimeneti időt.
Ár: 550 Ft + Áfa
(Br. 699 Ft)
Részletek
NanoBeam M5 16dBi 5GHz kültéri AP/Kliens
Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. Kompakt, esztétikus kialakítás.  - Típus: NBE-M5-16- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- Integrált 16dBi-es panel antenna -…
Ár: 17.655 Ft + Áfa
(Br. 22.422 Ft)
Részletek
NanoBeam M5 19dBi 5GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. Kompakt, esztétikus kialakítás. - Típus: NBE-M5-19- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- Integrált 19dBi-es panel antenna- Precíz,…
Ár: 22.596 Ft + Áfa
(Br. 28.697 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 11.064 Ft + Áfa
(Br. 14.051 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC duplex
Előlap az optikai alapszerelvényhez 12db duplex SC port 1U magas Fekete
Ár: 1.950 Ft + Áfa
(Br. 2.477 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához  12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.720 Ft + Áfa
(Br. 2.184 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel előlap 1U 24xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.990 Ft + Áfa
(Br. 2.527 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel kihúzható 1U alapszerelvény
Optikai kötéstartó tálca alapszerelvénye 19"-os 1U magas Kihúzható Fekete 5 féle előlap rendelhető
Ár: 7.310 Ft + Áfa
(Br. 9.284 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel, 1U, 24xST, FC toldó számára
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24xST vagy FC toldó számára
Ár: 7.000 Ft + Áfa
(Br. 8.890 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 310 Ft + Áfa
(Br. 394 Ft)
Részletek