Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - od

6P6C moduláris RJ11 dugó
- 6P6C - RJ11 - Telefon csatlakozó
Ár: 16 Ft + Áfa
(Br. 20 Ft)
Részletek
ALIX.2C0 alaplap
Kliensterminálok, ügyfél oldali interfészek, wifi routerek, tűzfalak, egyéb ipari és hálózati rendszerek kiépítésére. - 2 Ethernet port - 2 Mini-PCI szlot - 128 MB DDR DRAM - 433 MHz AMD Geode LX700 CPU
Eredeti ár: 23.200 Ft + Áfa
(Br. 29.464 Ft)
Akciós ár: 17.457 Ft + Áfa
(Br. 22.170 Ft)
Részletek
ALIX.2D18 alaplap
Kliensterminálok, ügyfél oldali interfészek, wifi routerek, tűzfalak, egyéb ipari és hálózati rendszerek kiépítésére.   - 2x Ethernet port - 2x Mini-PCI szlot - 2x külső + 2x belső (10 tűs) USB port - 256 MB DDR DRAM…
Eredeti ár: 32.754 Ft + Áfa
(Br. 41.598 Ft)
Akciós ár: 29.999 Ft + Áfa
(Br. 38.099 Ft)
Részletek
APC PRM4 4 slot modul ház
1U magas, 4 szlotos ház PNETR5 ethernet túlfeszültségvédő modulhoz. Rackbe építhető. A PNETR5 nem tartozék!
Ár: 1.990 Ft + Áfa
(Br. 2.527 Ft)
Részletek
APU.3C2 alaplap
3G/LTE modem kezelésre optimalizált. Kliensterminálok, ügyfél oldali interfészek, wifi routerek, tűzfalak, egyéb ipari és hálózati rendszerek load balance vagy fail over kiépítésére. - AMD embedded GX-412TC, 1 GHz quad core, 64 bit…
Ár: 34.173 Ft + Áfa
(Br. 43.400 Ft)
Részletek
APU.3C4 alaplap
3G/LTE modem kezelésre optimalizált. Kliensterminálok, ügyfél oldali interfészek, wifi routerek, tűzfalak, egyéb ipari és hálózati rendszerek load balance vagy fail over kiépítésére. - AMD embedded GX-412TC, 1 GHz quad core, 64 bit…
Ár: 40.990 Ft + Áfa
(Br. 52.057 Ft)
Részletek
Belden 8723 adatkábel, 305 méter
- egyéb adatátvitelhez- 2 pár árnyékolt sodrony réz szál (2 x 2 x 22 AWG)- aluminium / Polyester árnyékolás- túlfeszlevezetőszállal ellátott (24 AWG)- beltéri felhasználásra
Ár: 87.230 Ft + Áfa
(Br. 110.782 Ft)
Egységár: 286 Ft +Áfa/méter
Részletek
Beszúró szerszám OMU System BSZ
Beszúró szerszám moduláris aljzatokhoz.
Ár: 1.950 Ft + Áfa
(Br. 2.477 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1016-12G
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val. - Tilera Tile-Gx16 network CPU- 16 mag, 1200 MHz magonként- 12x Gigabit Ethernet port- 2GB SODIMM DDR3 RAM memória
Ár: 156.990 Ft + Áfa
(Br. 199.377 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val, 12 darab SFP és 1 darab SFP+ (10Gbit) porttal. - Tilera Tile-Gx16 network CPU- 16 mag, 1200 MHz magonként- 12x SFP port- 1x SFP+ (10Gbit) port- 2GB SODIMM DDR3 RAM memória
Ár: 181.689 Ft + Áfa
(Br. 230.745 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val. - Tilera Tile-Gx36 network CPU- 36 mag, 1200 MHz magonként- 12x Gigabit Ethernet port- 4x SFP port- 4GB SODIMM DDR3 RAM memória
Ár: 242.640 Ft + Áfa
(Br. 308.153 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, 16GB RAM memóriával. - Tilera Tile-Gx36 network CPU- 36 mag, 1200…
Ár: 285.150 Ft + Áfa
(Br. 362.141 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
8 Gigabit Ethernet portos POE switch, amely rendelkezik még 4 db SFP porttal is. - Passzív POE és 802.3af/at POE/POE+ támogatás- 28 Volt 3,4 Amper DC tápegység tartozék- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- Rackbe is szerelhető Az eszköz…
Ár: 44.990 Ft + Áfa
(Br. 57.137 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN asztali
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali Dual-Boot-os switch. A switch 4 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal, valamint redundáns táplálási…
Ár: 38.990 Ft + Áfa
(Br. 49.517 Ft)
Részletek
Compex WLE200NX 802.11a/b/g/n MiniPCI-express rádió
MiniPCI-express rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz) - Kimenő teljesítmény max 18dBm@802.11a / 20dBm MIMO aggregate - Max 300Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO támogatás - 2x U.FL koax csatlakozó
Ár: 7.029 Ft + Áfa
(Br. 8.927 Ft)
Részletek
Cyberteam SP-8P-1U POE túlfesz védelem+Rack fémház
1U rack-be szerelhető fémház, amely tartalmaz 1 darab 8 portos Surge Protector POE modult. A fémház még 2 ilyen modullal bővíthető, így összesen 24 darab túlfeszültség védelemmel ellátott POE kimenetet kaphatunk.
Ár: 16.030 Ft + Áfa
(Br. 20.358 Ft)
Részletek
Cyberteam SPG-8P-1U POE túlfesz védelem + Rack fémház
1U rack-be szerelhető fémház, amely tartalmaz 1 darab 8 portos Surge Protector Gigabites POE modult. A fémház még 2 ilyen modullal bővíthető, így összesen 24 darab Gigabites túlfeszültség védelemmel ellátott POE kimenetet kaphatunk.
Ár: 22.214 Ft + Áfa
(Br. 28.212 Ft)
Részletek
DR-RDN20 redundáns modul, DIN
- DIN sínre szerelhető redundáns modul - 24 Voltos rendszerekhez, max. 20 Amper áramerősségig - Relé jelzések köthetők le a DC tápellátás meghibásodása esetén - Célszerű - lehetőség szerint - két egymástól független…
Ár: 6.453 Ft + Áfa
(Br. 8.195 Ft)
Részletek
DR-UPS40 szünetmentes modul, DIN
- DIN sínre szerelhető szünetmentes modul - 24 Voltos rendszerekhez, max. 40 Amper áramerősségig  - Párhuzamosan köthető a DC tápegységhez - Akkumulátor töltő funkció - Polaritás védelem, beépített akku teszt…
Ár: 10.830 Ft + Áfa
(Br. 13.754 Ft)
Részletek
E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.240 Ft + Áfa
(Br. 2.845 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
EdgePower 54V 150W DC tápegység, 1U Rack
Rackbe szerelhetó moduláris 54 Volt 150Wattos tápegység. Plusz egy modullal bővíthető, így egy távolról menedzselhető és monitorozható redundáns vagy egy 300 wattos tápegységet kapunk.
Ár: 55.965 Ft + Áfa
(Br. 71.076 Ft)
Részletek
EdgePower 54V 150W tápegység modul AC-DC
Bővítő modul a Rackbe szerelhető EdgePower tápegységnek. Használatával redundáns vagy egy 300 wattos tápegységet kapunk.
Ár: 20.872 Ft + Áfa
(Br. 26.507 Ft)
Részletek
EdgePower 54V 150W tápegység modul DC-DC
Bővítő modul a Rackbe szerelhető EdgePower tápegységnek. Használatával és akkumultorok segítségével szünetmentes vagy DC tápegységgel táplálva rendundáns tápegységet kapunk.
Ár: 21.935 Ft + Áfa
(Br. 27.857 Ft)
Részletek