Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 optikai csatlakozó e2000/apc - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - optikai csatlakozó e2000/apc

Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 8.125 Ft + Áfa
(Br. 10.319 Ft)
Részletek