Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - rj45 csatlak

FTP csatlakozó CAT.5E fali kábelhez
- 8P8C RJ45 dugó- CAT.5E FTP (árnyékolt)- Fali kábelhez (tömör erek)
Ár: 56 Ft + Áfa
(Br. 71 Ft)
Részletek
FTP csatlakozó CAT.5E patch kábelhez
- 8P8C RJ45 dugó- CAT.5E FTP (árnyékolt)- Patch kábelhez (sodrott erek)  
Ár: 40 Ft + Áfa
(Br. 51 Ft)
Részletek
FTP csatlakozó CAT.6a fali kábelhez X-Tech
- 8P8C RJ45 dugó- CAT.6 FTP (árnyékolt)- Fali kábelhez
Ár: 190 Ft + Áfa
(Br. 241 Ft)
Részletek
Kültéri ALU ház szett ALIX.3 alaplapokhoz
- IP67-es alumínium öntvény ház - 2 db beépíthető N csatlakozási lehetőség - 1 db vízálló RJ45-ös csatlakozás (tartozék) - Csőre vagy falra szerelhető - A botantenna és a koax pigtail nem tartozék!
Ár: 8.508 Ft + Áfa
(Br. 10.805 Ft)
Részletek
LTW RJ45 vízálló, beépíthető pigtail 20 cm
- IP67 vizálló - Dobozfalba építhető - 20 cm hosszú Cat 5e FTP kábel - FTP csatlakozóval - Földelővezetékkel
Ár: 2.491 Ft + Áfa
(Br. 3.164 Ft)
Részletek
mFi mPort (RJ45)
Az mFi rendszer legfőbb egysége. Az mPort-ba futnak be az mFi érzékelők adatai, amelyeket az mFi Controller szoftver segítségével menedzselhetünk. WiFi vagy Ethernet által csatlakozik az IP hálózatra. Maximum 3 darab mFi szenzor…
Ár: 22.050 Ft + Áfa
(Br. 28.004 Ft)
Részletek
Netprotector POE LOCO M2/M5
NanoStation Loco M5/M2 Ethernet védelmére. Megóvhatja a készüléket az elektrosztatikus túlfeszültségektől. - Árnyékolt RJ45 aljzat és dugó csatlakozás- Toldásként építhető be az eszköz házába- Földelő vezeték
Ár: 1.487 Ft + Áfa
(Br. 1.888 Ft)
Részletek
Netprotector POE NanoStation M2/M5
NanoStation M5/M2 Ethernet védelmére. Megóvhatja a készüléket az elektrosztatikus túlfeszültségektől. - Árnyékolt RJ45 aljzat és dugó csatlakozás- Toldásként építhető be az eszköz házába- Földelő vezeték
Ár: 1.480 Ft + Áfa
(Br. 1.880 Ft)
Részletek
POE panel 4 port tokozott, Gigabit
4 portos, Gigabites passzív tápfeladó panel, árnyékolt csatlakozókkal - 4 x RJ45, 4 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- Max. 12-57V és 1 Amper portonként- Érkiosztás: 4,5 (+) a 7,8 (-)- 5.5 x 2.1 mm DC aljzat
Ár: 5.223 Ft + Áfa
(Br. 6.633 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 12 port, rack
- Power Over Ethernet (POE) - Rack-be szerelhető - 12 portos passzív tápfeladó panel - 12 x RJ45, 12 x RJ45 POE 10/100 Mbps - A 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található.
Ár: 7.530 Ft + Áfa
(Br. 9.563 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 12 port, rack, Gigabit
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 12 portos passzív tápfeladó panel- 12 x RJ45, 12 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- 2 x 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található
Ár: 23.018 Ft + Áfa
(Br. 29.233 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 16 port, rack
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 16 árnyékolt (FTP) portos passzív tápfeladó panel- 16 x RJ45, 16 x RJ45 POE 10/100 Mbps- A 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat és sorkapocs az eszköz hátulján található.
Ár: 11.779 Ft + Áfa
(Br. 14.959 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 16 port, rack Gigabit
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 16 portos passzív tápfeladó panel- 16 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található
Ár: 29.759 Ft + Áfa
(Br. 37.794 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 24 port, rack
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 24 árnyékolt portos passzív tápfeladó panel- 24 x RJ45 POE 10/100Mbps- 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat és sorkapocs az eszköz hátulján található- 12-57 Volt 4,5(+), 7,8(-)- 650mA…
Ár: 12.850 Ft + Áfa
(Br. 16.320 Ft)
Részletek
RJ45 törésgátló CAT.5E
- Mechanikai védelem a CAT.5E RJ45-ös (UTP/FTP) csatlakozóra - szürke színű
Ár: 32 Ft + Áfa
(Br. 41 Ft)
Részletek
RJ45 törésgátló CAT.6
- Mechanikai védelem a CAT.6 RJ45-ös (UTP/FTP) csatlakozóra - szürke színű
Ár: 42 Ft + Áfa
(Br. 53 Ft)
Részletek
RJ45 törésgátló CAT.6a X-Tech
- Mechanikai védelem a K299543 csatlakozóra- szürke színű
Ár: 45 Ft + Áfa
(Br. 57 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.5E
- Árnyékolt RJ45 CAT.5 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 695 Ft + Áfa
(Br. 883 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.6
- Árnyékolt RJ45 CAT.6 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 758 Ft + Áfa
(Br. 963 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.085 Ft + Áfa
(Br. 10.268 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC, RJ45…
Ár: 7.960 Ft + Áfa
(Br. 10.109 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 10.384 Ft + Áfa
(Br. 13.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.995 Ft + Áfa
(Br. 12.694 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 13.280 Ft + Áfa
(Br. 16.866 Ft)
Részletek