Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 sc patch kábel - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - sc patch kábel

Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.990 Ft + Áfa
(Br. 3.797 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.063 Ft + Áfa
(Br. 2.620 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.560 Ft + Áfa
(Br. 3.251 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.220 Ft + Áfa
(Br. 2.819 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.080 Ft + Áfa
(Br. 2.642 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.290 Ft + Áfa
(Br. 4.178 Ft)
Részletek
Optikai patch SC-SC SM duplex 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú
Ár: 3.236 Ft + Áfa
(Br. 4.110 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/A-SC/A SM duplex 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 2.600 Ft + Áfa
(Br. 3.302 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 310 Ft + Áfa
(Br. 394 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode szimplex OM3
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC SingleMode duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 290 Ft + Áfa
(Br. 368 Ft)
Részletek
SC toldó MM szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 180 Ft + Áfa
(Br. 229 Ft)
Részletek
SC toldó SM szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 360 Ft + Áfa
(Br. 457 Ft)
Részletek