Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 switch 5 port - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - switch 5 port

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S asztali
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali méretű, 5 SFP és 1 combo portos switch. - 5x SFP port - 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP- 1x RJ45 soros port- QCA8511 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória- Tápegység…
Ár: 15.546 Ft + Áfa
(Br. 19.743 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power)  - 8x Gigabit…
Ár: 38.712 Ft + Áfa
(Br. 49.164 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 4x SFP port - 1x RJ45 soros port- QCA8511-AL1C 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória
Ár: 33.421 Ft + Áfa
(Br. 42.445 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
8 Gigabit Ethernet portos POE switch, amely rendelkezik még 4 db SFP porttal is. - Passzív POE és 802.3af/at POE/POE+ támogatás- 28 Volt 3,4 Amper DC tápegység tartozék- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- Rackbe is szerelhető Az eszköz…
Ár: 42.839 Ft + Áfa
(Br. 54.406 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.  - 24x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port  - 1x RJ45 soros port
Ár: 48.926 Ft + Áfa
(Br. 62.136 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali/rack switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP+ (10G) port - 1x RJ45 soros port- LCD kijelző- QCA8519-AC2C 600 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 64MB RAM memória
Eredeti ár: 57.347 Ft + Áfa
(Br. 72.831 Ft)
Akciós ár: 49.999 Ft + Áfa
(Br. 63.499 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző- Qualcomm…
Ár: 55.580 Ft + Áfa
(Br. 70.587 Ft)
Részletek
CRM Point, WISP központi menedzsment
- Bármilyen routerhez vagy switchhez csatlakoztatható- 802.3af, passzív POE vagy 5 Volt Micro-USB táplálás- 4 magos CPU, 2 GB DDR3 RAM- 10/100/1000 Mbps Ethernet port- microSD port 8GB kártyával (tartozék)
Ár: 29.999 Ft + Áfa
(Br. 38.099 Ft)
Részletek
EdgePoint EP-S16 kültéri POE switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, kültéri POE Layer2 switch 2 darab SFP+(10G) és 16 darab gigabit ethernet porttal - ARM Cortex-A9 400 MHz CPU - 256MB…
Ár: 133.958 Ft + Áfa
(Br. 170.127 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 78.295 Ft + Áfa
(Br. 99.435 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség- 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 109.796 Ft + Áfa
(Br. 139.441 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port -…
Ár: 157.149 Ft + Áfa
(Br. 199.579 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 226.680 Ft + Áfa
(Br. 287.884 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 289.744 Ft + Áfa
(Br. 367.975 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 5XP, 5 portos Gigabit POE switch
- Típus: ES-5XP - 5 portos Gigabit switch 24V POE kimenetekkel (más POE képes eszköz megtáplálására) - A POE kimenetek portonként konfigurálhatóak - Falra is szerelhető - 24V DC, 2.5A tápegység tartozék Ez a termék a korábbi…
Ár: 23.521 Ft + Áfa
(Br. 29.872 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Szabványos (aktív) 802.3at/af POE és…
Ár: 54.421 Ft + Áfa
(Br. 69.115 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8XP 8 portos POE switch
8 portos Gigabit switch 24V vagy 48V passzív POE kimenetekkel. - Típus: TS-8-PRO - A POE kimenetek portonként konfigurálhatóak- 150 Wattos tápegység tartozék- Masszív fémház
Ár: 51.540 Ft + Áfa
(Br. 65.456 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Fiber 12 SFP portos Gigabit switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 12 darab SFP és 4 darab Gigabites ethernet porttal. - Max 16Gbps adatáteresztő képesség- 8x SFP port 100/1000Mbps…
Ár: 57.236 Ft + Áfa
(Br. 72.690 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Lite 24 port Gigabit switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab SFP porttal.   - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port - 2x SFP port (modul nélkül) - 1x RJ45 soros konzol port - Max. teljesítmény felvétel 25 Watt - Rack-be…
Ár: 57.542 Ft + Áfa
(Br. 73.078 Ft)
Részletek
EdgeSwitch-Lite 48 port Gigabit switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben!Menedzselhető, 48 portos, Gigabites switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 111.280 Ft + Áfa
(Br. 141.326 Ft)
Részletek
Fibertechnic SFP modul FS-1324-FL10D(mono,1G,10km)
- Single-mod- 1,25Gb/s SFP- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 10km- Csatlakozó: Dual LC
Ár: 3.680 Ft + Áfa
(Br. 4.674 Ft)
Részletek
MaxLink POES-8-7P-NOPS 7 portos POE switch
8 portos switch 7 port POE kimenettel, táplálható 18 Volttól 56 Voltig. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 11.277 Ft + Áfa
(Br. 14.322 Ft)
Részletek
MaxLink POESG-8-7P 7 portos Gigabit POE switch
8 portos Gigabites switch 7 darab kapcsolható POE kimenettel, táplálható 18 Volttól 56 Voltig. Kapcsolóval választható POE-OFF, Mode A vagy Mode B.
Ár: 18.298 Ft + Áfa
(Br. 23.238 Ft)
Részletek
MaxLink PSAF-5-4P-AC 4 portos POE switch + táp
5 portos switch, 4 port POE kimenettel. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 összesen 60 Watt teljesítményig.
Ár: 10.620 Ft + Áfa
(Br. 13.487 Ft)
Részletek