Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - switch 8 port

 Ubiquiti TOUGHSwitch CARRIER 16-port Gigabit POE switch, Rackmount
- Típus: TS-16-CARRIER- 2 darab 8 portos TOUGHSwitch PRO gyári 1U rackházba építve- A POE kimenetek portonként konfigurálhatóak- 2x 150 Wattos tápegység tartozék
Ár: 119.998 Ft + Áfa
(Br. 152.397 Ft)
Részletek
 Ubiquiti TOUGHSwitch PRO 8-port Gigabit POE switch
8 portos Gigabit switch 24V vagy 48V passzív POE kimenetekkel. - Típus: TS-8-PRO  - A POE kimenetek portonként konfigurálhatóak - Falra is szerelhető - 150 Wattos tápegység tartozék - Masszív fémház
Ár: 49.560 Ft + Áfa
(Br. 62.941 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS106-1C-5S asztali
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali méretű, 5 SFP és 1 combo portos switch. - 5x SFP port - 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP- 1x RJ45 soros port- QCA8511 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória- Tápegység…
Ár: 13.549 Ft + Áfa
(Br. 17.207 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power)  - 8x…
Ár: 36.179 Ft + Áfa
(Br. 45.947 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 4x SFP port - 1x RJ45 soros port- QCA8511-AL1C 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória
Ár: 32.870 Ft + Áfa
(Br. 41.745 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali/rack switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP+ (10G) port - 1x RJ45 soros port- LCD kijelző- QCA8519-AC2C 600 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 64MB RAM memória
Eredeti ár: 57.347 Ft + Áfa
(Br. 72.831 Ft)
Akciós ár: 49.999 Ft + Áfa
(Br. 63.499 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző-…
Ár: 54.895 Ft + Áfa
(Br. 69.717 Ft)
Részletek
CRM Point, WISP központi menedzsment
- Bármilyen routerhez vagy switchhez csatlakoztatható- 802.3af, passzív POE vagy 5 Volt Micro-USB táplálás- 4 magos CPU, 2 GB DDR3 RAM- 10/100/1000 Mbps Ethernet port- microSD port 8GB kártyával (tartozék)
Ár: 29.999 Ft + Áfa
(Br. 38.099 Ft)
Részletek
D-Link DES-3200-10 8x10/100+2SFP Layer2 Managed Switch
- 8x 10/100Base-TX Fast Ethernet port- 1x Combo 1000Base-T/SFP ports- 1x SFP port- Web, telnet, CLI konfigurálás
Eredeti ár: 45.885 Ft + Áfa
(Br. 58.274 Ft)
Akciós ár: 39.900 Ft + Áfa
(Br. 50.673 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 12 SFP portos Gigabit switch
Menedzselhető, 12 darab SFP és 4 darab Gigabites ethernet porttal. - Max 16Gbps adatáteresztő képesség- 8x SFP port 100/1000Mbps (modul nélkül)- 4x SFP Gigabit port (modul nélkül)- 4x 10/100/1000Mbps ethernet port- Max. teljesítmény…
Eredeti ár: 59.621 Ft + Áfa
(Br. 75.719 Ft)
Akciós ár: 54.852 Ft + Áfa
(Br. 69.662 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 16 port 150W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 16 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 18Gbps adatáteresztő képesség- 16x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 79.998 Ft + Áfa
(Br. 101.597 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 250W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség- 24x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 250 Watt- Rack-be szerelhető- Szabványos (aktív)…
Ár: 110.410 Ft + Áfa
(Br. 140.221 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 24 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 26Gbps adatáteresztő képesség - 24x Gigabit Ethernet port - 2x SFP port (modul nélkül) - Max. teljesítmény felvétel 500 Watt - Rack-be szerelhető -…
Ár: 157.149 Ft + Áfa
(Br. 199.579 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő…
Ár: 240.250 Ft + Áfa
(Br. 305.118 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő…
Ár: 289.744 Ft + Áfa
(Br. 367.975 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150 Watt- Szabványos (aktív) 802.3at/af POE és…
Ár: 53.457 Ft + Áfa
(Br. 67.890 Ft)
Részletek
EdgeSwitch-Lite 48 port Gigabit switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük hívjon vagy érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x…
Ár: 124.070 Ft + Áfa
(Br. 157.569 Ft)
Részletek
Fibertechnic SFP modul FS-0824-VL05(multi,1G,550m)
- Multi-mode- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 3.680 Ft + Áfa
(Br. 4.674 Ft)
Részletek
MaxLink POES-8-7P 7 portos POE switch + tápegység
8 portos switch 7 port POE kimenettel, táplálható 18 Volttól 56 Voltig. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 18.573 Ft + Áfa
(Br. 23.588 Ft)
Részletek
MaxLink POES-8-7P-NOPS 7 portos POE switch
8 portos switch 7 port POE kimenettel, táplálható 18 Volttól 56 Voltig. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 11.277 Ft + Áfa
(Br. 14.322 Ft)
Részletek
MaxLink PSAF-5-4P 4 portos POE switch + tápegység
5 portos switch, 4 port POE kimenettel. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 12.531 Ft + Áfa
(Br. 15.914 Ft)
Részletek
MaxLink PSAF-5G-4P 4 portos Gigabit POE switch
5 portos Gigabites switch, 4 port POE kimenettel. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 16.209 Ft + Áfa
(Br. 20.585 Ft)
Részletek
MaxLink PSAF-8-4P 4+4 portos POE switch
8 portos switch 4 port POE kimenettel. A szabvány POE (802.3af) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 15,4 Watt teljesítményig.
Ár: 13.360 Ft + Áfa
(Br. 16.967 Ft)
Részletek
MaxLink SFP+ modul S+85D-03 (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC- Cisco kompatibilis
Ár: 6.263 Ft + Áfa
(Br. 7.954 Ft)
Részletek