Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - tik

802.11b 300mW PCI adapter + MMCX - N aljzat pigtail
- Új, nem használt - 300mW PCMCIA kártya - Chipset: PRISM2.5 - PCMCIA - PCI adapter - MMCX - N aljzat pigtail kábel - Mikrotik támogatás!
Ár: 4.094 Ft + Áfa
(Br. 5.199 Ft)
Részletek
AbraCam Bullet konzol
- Praktikus konzol az Ubiquiti AirCam H264-hez- Alumínium test- Gömbcsulkós pozicionálás- Csőre vagy falra szerelhető- Stabilabb rögzítés javíthatja a képminőséget
Ár: 2.124 Ft + Áfa
(Br. 2.697 Ft)
Részletek
AirPrism szektor 5GHz 3x30° HD
Kiváló zajvédelem és koncentrált sugárnyaláb jellemzi. Hely és költségtakarékos szektor antenna 3 darab Rocket5AC-Prism számára. - 3 x 22dBi nyereség- 3 x 30° horizontális és vertikális polarizáció- Frekvencia: 5.15 - 5.85 GHz- 6…
Ár: 122.616 Ft + Áfa
(Br. 155.722 Ft)
Részletek
AmpliFi High Density Mesh Point
230 Voltos konnentorba csatlakoztatható wifi jeltovábbító. Az optimális elhelyezést jelerősség jelző LED-ek segítik. Használható a wifi lefedettség növelésére vagy az Amplifi HD Router kiegészítőjeként.
Ár: 35.639 Ft + Áfa
(Br. 45.262 Ft)
Részletek
AmpliFi High Density Mesh Wi-Fi System
Három eszközből álló csomag a gyors és stabil WiFi elérésért. A Dual Band-es WiFi routerhez két darab Meshpoint csatlakozik vezeték nélkül, a kellő lefedettségért. A Meshpoint-oknak csupán egy 230 Voltos konnektor kell, a központi…
Ár: 99.900 Ft + Áfa
(Br. 126.873 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS106-1C-5S asztali
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali méretű, 5 SFP és 1 combo portos switch. - 5x SFP port - 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP- 1x RJ45 soros port- QCA8511 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória- Tápegység…
Ár: 15.546 Ft + Áfa
(Br. 19.743 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power)  - 8x Gigabit…
Ár: 38.712 Ft + Áfa
(Br. 49.164 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 4x SFP port - 1x RJ45 soros port- QCA8511-AL1C 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória
Ár: 33.421 Ft + Áfa
(Br. 42.445 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
8 Gigabit Ethernet portos POE switch, amely rendelkezik még 4 db SFP porttal is. - Passzív POE és 802.3af/at POE/POE+ támogatás- 28 Volt 3,4 Amper DC tápegység tartozék- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- Rackbe is szerelhető Az eszköz…
Ár: 42.839 Ft + Áfa
(Br. 54.406 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.  - 24x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port  - 1x RJ45 soros port
Ár: 48.926 Ft + Áfa
(Br. 62.136 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali/rack switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP+ (10G) port - 1x RJ45 soros port- LCD kijelző- QCA8519-AC2C 600 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 64MB RAM memória
Eredeti ár: 57.347 Ft + Áfa
(Br. 72.831 Ft)
Akciós ár: 49.999 Ft + Áfa
(Br. 63.499 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző- Qualcomm…
Ár: 55.580 Ft + Áfa
(Br. 70.587 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat.…
Ár: 93.118 Ft + Áfa
(Br. 118.260 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch…
Ár: 46.999 Ft + Áfa
(Br. 59.689 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 4 darab SFP+ és 24 darab Gigabites ethernet porttal rendelkezik, ezeken az ethernet portokon bekapcsolható két féle POE feszültség. A Dual Boot lehetővé…
Ár: 93.617 Ft + Áfa
(Br. 118.894 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 4 darab Gigabites combo, 20 darab SFP és 4 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű,…
Ár: 89.678 Ft + Áfa
(Br. 113.891 Ft)
Részletek
Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS-sel ellátott rackbe szerelhető switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. Az alap menedzselhető switch funkciókon túl lehetőség van port-to-port forwarding, MAC filter, ACL, VLAN, mirror…
Ár: 33.673 Ft + Áfa
(Br. 42.765 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi RPSMA (MikroTik)
Kültéri, dipol körsugárzó antenna 2.4 GHz-re. - RPSMA dugó koax csatlakozó - Frekvenciatartomány: 2400 - 2500 MHz - Nyereség: 5dBi - Hossz: 147 mm - Kültéri, időjárásálló kialakítás
Ár: 1.465 Ft + Áfa
(Br. 1.861 Ft)
Részletek
DRL-01 Mean Well tápegység tartó konzol
A konzol segítségével a tápegységet falra lehet szerelni, horizontálisan vagy vertikálisan. DRP-03 DIN sín konzollal együtt használva DIN sínre szerelhető.
Ár: 320 Ft + Áfa
(Br. 406 Ft)
Részletek
DRL-02 Mean Well tápegység tartó konzol
A konzol segítségével a tápegységet falra lehet szerelni, horizontálisan vagy vertikálisan. DRP-03 DIN sín konzollal együtt használva DIN sínre szerelhető.
Ár: 490 Ft + Áfa
(Br. 622 Ft)
Részletek
E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 6m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 6m hosszú
Ár: 2.400 Ft + Áfa
(Br. 3.048 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD OmniTik bázishoz
Alumínium gallér a RouterBOARD OmniTiK AP számára.A körsugárzó karakteriszikáját alakítja át 120°-os, horizontális, szektor sugárzóra.
Ár: 4.534 Ft + Áfa
(Br. 5.758 Ft)
Részletek
Fibertechnic FTTH végződtető doboz 2xSC
- FTTx alkalmazásokhoz- előfizetői végződtető fali doboz- 2db SC toldó építhető bele- két szál olptikai kábel heggesztéséhez szükséges hely - három lapos vagy kör kábel rögzítése műanyag tartókkal- a falra fogatáshoz a…
Ár: 620 Ft + Áfa
(Br. 787 Ft)
Részletek