Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 tp-link 210 - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - tp-link 210

TP-Link CPE210 802.11b/g/n kültéri AP/Kliens
2.4 GHz-es pont-pont kapcsolatokhoz, és pont-multipont kapcsolatokhoz kliensnek alkalmazható. - 2x2 MIMO TDMA- 2x 10/100Mbps ethernet port- AP/Klines, Repeater, Router- Kimenő teljesítmény: max 27dBm (500mW)- Beépített duál pol. 9dBi panel…
Ár: 10.812 Ft + Áfa
(Br. 13.731 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 13.280 Ft + Áfa
(Br. 16.866 Ft)
Részletek