Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - tp-link tl

LK DS18B20+ hőmérséklet szenzor 1wire
- 1wire hőmérséklet szenzor - LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- -50 - 125 °C tartomány- pontosság : 0,5K- a gyártói linken a leírás
Ár: 610 Ft + Áfa
(Br. 775 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.085 Ft + Áfa
(Br. 10.268 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC, RJ45…
Ár: 7.960 Ft + Áfa
(Br. 10.109 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 10.384 Ft + Áfa
(Br. 13.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.995 Ft + Áfa
(Br. 12.694 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 12.508 Ft + Áfa
(Br. 15.885 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 13.280 Ft + Áfa
(Br. 16.866 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT2408CL 8dBi dipol omni antenna
- 8 dBi nyereségű beltéri körsugárzó wifi antenna - RPSMA dugóval - Hossz: 294mm - A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez, access pointhoz csatlakoztatható
Ár: 1.590 Ft + Áfa
(Br. 2.019 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT2409 panel antenna 2.4GHz 9dBi
- 2.4GHz-re - Nyereség: 9dBi - Nyílásszögek H-60°; V-76° - Csőre vagy falra szerelhető - Kültéri vagy beltéri használatra - 100 cm szerelt low loss CDF-200 kábellel - Választható N aljzat vagy RP-SMA dugó koaxcsatlakozóval
Ár: 5.876 Ft + Áfa
(Br. 7.463 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT2409CL 9dBi 2.4GHz omni antenna
- 9 dBi nyereségű beltéri körsugárzó wifi antenna- 2,4GHz- Vertikális nyílásszög: 15°- RPSMA dugóval- Hossza: 39 cm- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez, access pointhoz csatlakoztatható
Ár: 1.660 Ft + Áfa
(Br. 2.108 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT2414A panel antenna 2.4GHz 14dBi
2.4 GHz-es, kültéri irányított panel antenna, amely a legtöbb PCI-os kártyához, routerhez, access pointhoz csatlakoztatható.  
Ár: 15.172 Ft + Áfa
(Br. 19.268 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT2424B grid antenna 2.4GHz 24dBi
2.4 GHz-es, 24dBi-es rácsparabola antenna nagy távolságú összeköttetésekhez.
Ár: 14.227 Ft + Áfa
(Br. 18.068 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT5819MS 19dBi 5GHz szektor antenna
TP-Link MAXtream bázisantenna 5GHz-re. - Dupla polarizáció MIMO- Nyereség: 19dBi- Frekvencia: 5.0 - 6.0 GHz- Nyílásszög: 120° (6dB) & 90° (3dB)- 2x RPSMA aljzat koax csatlakozó- Csőre szerelhető- Méret: 700 × 133 × 57mm
Ár: 39.560 Ft + Áfa
(Br. 50.241 Ft)
Részletek
TP-Link TL-ANT5823B panel antenna 5GHz 23dBi
Nagy nyereségű, kültéri panel antenna 5GHz-re. - 5.15~5.85GHz - Nyereség: 23dBi - Nyílásszögek: 12° - Oszlopra erősíthető - Csatlakozás: N aljzat
Ár: 16.955 Ft + Áfa
(Br. 21.533 Ft)
Részletek
TP-Link TL-MR3420 3G/4G Wireless N Router 300Mbit
- IEEE 802.11b/g/n- 3G/4G támogatás- LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modulokkal kompatibilis- 4x 10/100 LAN port- 1x 10/100 WAN port- 2 darab fix botantenna- WEP, WPAWPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítás
Ár: 7.444 Ft + Áfa
(Br. 9.454 Ft)
Részletek
TP-Link TL-PA4010KIT Powerline adapter kit
Épületen belüli ethernet kapcsolat a 230V-os hálózaton keresztül.
Ár: 10.348 Ft + Áfa
(Br. 13.142 Ft)
Részletek
TP-Link TL-PA4010PKIT Powerline adapter kit
Épületen belüli ethernet kapcsolat a 230V-os hálózaton keresztül. 230V-os csatlakozóaljzattal.
Ár: 11.447 Ft + Áfa
(Br. 14.538 Ft)
Részletek
TP-Link TL-POE10R tápleválasztó
A tápleválasztó segítségével egy IEEE 802.3af szabvánnyal feladott POE kábelről leválasztható 5 vagy 9 vagy 12 Volt DC tápfeszültség.  - IEEE 802.3af kompatibilis- Gigabit ethernet port- Választható 5V vagy 9V vagy 12V DC kimeneti…
Ár: 4.154 Ft + Áfa
(Br. 5.276 Ft)
Részletek
TP-Link TL-POE150S tápfeladó
- IEEE 802.3af kompatibilis - Gigabit átvitelre képes - 1 méteres szerelt UTP kábel és 48 Volt, 24Watt DC tápegység tartozék
Ár: 5.934 Ft + Áfa
(Br. 7.536 Ft)
Részletek
TP-Link TL-POE200 adapter szett
Az eszköz segítségével Ethernet kábelen juttathatjuk el a tápfeszültséget a készülékhez (pl. access point, IP kamera, VOIP telefon) akár 100 méteres távolságra. Max. 10/100Mb adatátvitel.
Ár: 6.160 Ft + Áfa
(Br. 7.823 Ft)
Részletek
TP-Link TL-PS110P párhuzamos port print server
- Párhuzamos port - RJ-45 Ethernet port - Több, mint 230 nyomtató típussal kompatibilis - DHCP Client, POST(Power On Self Test), Firmware Upgradable, Windows-Based Utility
Ár: 9.240 Ft + Áfa
(Br. 11.735 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SF1005D 5 portos 10/100Mb switch
5 portos asztali switch.
Ár: 1.967 Ft + Áfa
(Br. 2.498 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SF1005P 5 portos 10/100Mb POE switch
5 portos asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet 802.3af) kimenet is van.
Ár: 11.540 Ft + Áfa
(Br. 14.656 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SF1008D 8 portos 10/100Mb switch
8 portos asztali switch.
Ár: 2.622 Ft + Áfa
(Br. 3.330 Ft)
Részletek