Warning: mysqli::query(): Empty query in /storage/www/addel/webaruhaz_eles/include/DBO.php on line 95 ts-9 csatlakozó - Wireless-Bolt
Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - ts-9 csatlakozó

AirPrism szektor 5GHz 3x30° HD
Kiváló zajvédelem és koncentrált sugárnyaláb jellemzi. Hely és költségtakarékos szektor antenna 3 darab Rocket5AC-Prism számára. - 3 x 22dBi nyereség- 3 x 30° horizontális és vertikális polarizáció- Frekvencia: 5.15 - 5.85 GHz- 6…
Ár: 122.616 Ft + Áfa
(Br. 155.722 Ft)
Részletek
Cyberteam SP-8P-D 8 port POE túlfesz védelem
Nyolc portos, Power Over Ethernet (POE) tápfeladó. túlfeszültség védelemmel. - 8x 10/100Mbps Ethernet és POE port- Fehér alumínium ház- DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm- 30 cm földelőkábellel ellátott- Méret: 151mm x…
Ár: 11.288 Ft + Áfa
(Br. 14.336 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi N dugó
- Kültéri körsugárzó wifi antenna 2.4GHz-re - 5 dBi nyereségű - N dugó koax csatlakozó - Teljes hossz: 194mm - HotSpot kiépítéshez ideális választás
Ár: 1.305 Ft + Áfa
(Br. 1.657 Ft)
Részletek
Jirous JRC-29 MIMO RPSMA parabola antenna pár 5GHz 29dBi
A szett 2 db dupla fejes parabola antennát tartalmaz. - RPSMA aljzat koax csatlakozó - Költséghatékony - Tükörméret: 65 cm - Nyereség: 29dBi - A MikroTik 802.11n Nv2 TDMA és az Ubiquiti airMAX MIMO TDMA technológiákhoz kiválóan…
Eredeti ár: 61.622 Ft + Áfa
(Br. 78.260 Ft)
Akciós ár: 54.167 Ft + Áfa
(Br. 68.792 Ft)
Részletek
Jirous JRC-29EX MIMO parabola antenna pár 5GHz 29dBi
A szett 2 db dupla fejes parabola antennát tartalmaz. - Választható N vagy RPSMA aljzat koax csatlakozó - Költséghatékony- A fémgallér kisebb zavarást biztosít- Nyereség: 29dBi- A MikroTik ac és az Ubiquiti airMAX ac technológiákhoz…
Ár: 91.110 Ft + Áfa
(Br. 115.710 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS 2x300cm SMA dugó
Kültéri, 2 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 2x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48 mm
Ár: 11.899 Ft + Áfa
(Br. 15.112 Ft)
Részletek
LK 1wire/IC2 splitter 8db RJ11/RJ12 szenzorhoz
- Segítségével LAN Controllerhez és GSM Controllerhez több DS18B20 hőmérő köthető- Elosztó 1wire jelekhez- RJ11/RJ12 csatlakozó- DIN sínre szerelhető- 1 méter RJ12-RJ12 kábel
Ár: 1.045 Ft + Áfa
(Br. 1.327 Ft)
Részletek
NetProtector 4 port GIGABIT POE, fém-tokozott, DC aljzat
Négy portos, GIGABIT Power Over Ethernet (POE) tápfeladó túlfeszültség védelemmel. - 4x 10/100/1000Mbps port - Fekete, alumínium ház - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - 30 cm földelőkábellel ellátott - Méret: 163…
Ár: 11.712 Ft + Áfa
(Br. 14.874 Ft)
Részletek
NetProtector 4 port POE, fém-tokozott, DC aljzat
Négy portos Power Over Ethernet (POE) tápfeladó túlfeszültség védelemmel - Fekete alumínium ház - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - 30 cm földelőkábellel ellátott - Méret: 90 x 83 x 16 mm
Ár: 6.405 Ft + Áfa
(Br. 8.134 Ft)
Részletek
NetProtector 4 port POE, tokozatlan, DC aljzat
Négy portos, Power Over Ethernet (POE) tápfeladó modul túlfeszültség védelemmel - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - 30 cm földelőkábellel ellátott - Méret: 90 x 83 x 16 mm
Eredeti ár: 5.584 Ft + Áfa
(Br. 7.092 Ft)
Akciós ár: 4.914 Ft + Áfa
(Br. 6.241 Ft)
Részletek
NetProtector 8 port GIGABIT POE, tokozatlan
Nyolc portos, GIGABIT Power Over Ethernet (POE) tápfeladó modul túlfeszültség védelemmel - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - Méret: 135 x 92 x 26 mm
Ár: 16.861 Ft + Áfa
(Br. 21.413 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.290 Ft + Áfa
(Br. 4.178 Ft)
Részletek
Optikai patch ST-ST SM duplex 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú
Ár: 1.716 Ft + Áfa
(Br. 2.179 Ft)
Részletek
Optikai patch ST-ST SM duplex 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 2.044 Ft + Áfa
(Br. 2.596 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 6.919 Ft + Áfa
(Br. 8.787 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:4 no conn 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:4 osztás- Acél dobozban- Csatlakozó nélkül, közvetlenül heggeszthető szálakoptikai   
Ár: 1.717 Ft + Áfa
(Br. 2.181 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:4 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 2.580 Ft + Áfa
(Br. 3.277 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:8 no conn 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:8 osztás- Acél dobozban- Csatlakozó nélkül, közvetlenül heggeszthető szálak  
Ár: 2.820 Ft + Áfa
(Br. 3.581 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:8 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 3.940 Ft + Áfa
(Br. 5.004 Ft)
Részletek
RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil
Kis méretű, vízálló wifi accesspoint mobil LTE internet csatlakozási lehetőséggel. A két darab SIM kártya foglalat segítségével redundáns mobil internet kapcsolatot hozhatunk létre, amit wifi-vel oszthatunk meg. Beépített GPS…
Ár: 32.151 Ft + Áfa
(Br. 40.832 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.5E
- Árnyékolt RJ45 CAT.5 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 695 Ft + Áfa
(Br. 883 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.6
- Árnyékolt RJ45 CAT.6 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 758 Ft + Áfa
(Br. 963 Ft)
Részletek
Szalagvezeték 1,27mm, sodrott, Cu, 10x28AWG, PVC 3M
- Téphető szalagvezeték pl. NDR-T és NDR-TM csatlakozóhoz- Raszter 1.27mm,  PVC- 10 ér, Sodort Cu cinezett- ismétlődő színek, PVC szigetelés- Névleges feszültség: 49V
Ár: 441 Ft + Áfa
(Br. 560 Ft)
Egységár: 370 Ft +Áfa/méter
Részletek
T-blade antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 200cm SMA dugó
- Nyereség: 2,14 dBi - Kábelhossz: 200 cm (RG174U) - Csatlakozó: SMA dugó - Méret: 6.7 x 119 x 14.8 mm - Felületre ragasztható (öntapadó) - Beltéri felhasználásra
Ár: 2.912 Ft + Áfa
(Br. 3.698 Ft)
Részletek