Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai toldó SC/APC SingleMode SM SX szimplex

Ár: 235 Ft+Áfa (Br. 298 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SC/APC-Told-SX-SM
Rövid leírás:

SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.

Termékleírás