Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex

Ár: 504 Ft+Áfa (Br. 640 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SC/UPC-Told-DX-MMOM3
Rövid leírás:

- SC-SC multimódusú duplex toldó
- Optikai kábelek toldására
- Patch panelba szerelhető

Termékleírás