Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m

Ár: 9.100 Ft+Áfa (Br. 11.557 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
E2000LCSMd2
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 2m hosszú

Termékleírás