Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch

Ár: 60.899 Ft+Áfa (Br. 77.342 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS125-24G-1S-2HnD-IN
Rövid leírás:

MikroTik RouterOS-sel ellátott, vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.

- Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power) 

- 24x Gigabit Ethernet port 

- 1x SFP port

Termékleírás

- LCD kijelző

- 1x RJ45 soros port

- 2db nem lecsatolható 4dBi dipol antenna

- Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz CPU

- MikroTik RouterOS Level 5 licenc

- 128MB RAM memória

- 1x microUSB port USB modem részére (nem tartozék)

 

Layer 3-as, portonként konfigurálható switch vagy router funkciók.

 

Ajánlott termékek:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)

 

Kapcsolódó termékek
MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.627 Ft + Áfa
(Br. 9.686 Ft)
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Ár: 7.805 Ft + Áfa
(Br. 9.912 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 6.160 Ft + Áfa
(Br. 7.823 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 18.628 Ft + Áfa
(Br. 23.658 Ft)
Részletek