Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN asztali/rack switch

Eredeti ár: 57.347 Ft+Áfa (Br. 72.831 Ft)
Akciós ár: 49.999 Ft+Áfa (Br. 63.499 Ft)
A készlet erejéig!
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS210-8G-2S+IN
Rövid leírás:

MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali/rack switch.

- 8x Gigabit Ethernet port
- 2x SFP+ (10G) port
- 1x RJ45 soros port
- LCD kijelző
- QCA8519-AC2C 600 MHz CPU
- MikroTik RouterOS Level 5 licenc
- 64MB RAM memória

Termékleírás

Layer 3-as, portonként konfigurálható switch vagy router funkciók. Szabvány POE (802.3af) támogatás. Rackbe szerelhető fülekkel. Csak az egyik SFP+ portja SFP kompatibilis. Tápegység tartozék.

 
Ajánlott termékek:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)